Eğitim

Çayyolu Dershane | En İyi Çayyolu Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

cayyolu dershane en iyi cayyolu dershane fiyatlari yorumlari listesi 7737

Çayyolu Dershane | En İyi Çayyolu Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; İnsan doğduğu andan itibaren eğitim almaya başlar. Ve hayatının her evresinde eğitim süreci devam eder. Doğduğumuzda nasıl davranmamız gerektiğini, ihtiyaç duyduğumuz faaliyetlerin nasıl gerçekleşeceğini ailemizden öğreniriz. Bir bireyin ilk eğitimi ailede başlar. Aileden alınan eğitim belli bir yaşa kadar devam ettikten sonra artık ilköğretim, lise, üniversite eğitimi sırayla gelmektedir. Aldığımız eğitimler sayesinde hayata insanlara doğaya, canlılara, dile, bilime, edebiyata, matematiğe ve çeşitli faaliyetlere karşı bilgi sahibi olabiliriz. Bu hususta bireyin doğru bir şekilde yönlendirilmesi gerekir.

Bireyin yetenekleri doğrultusundan yönlendirilmesi önemli bir husustur. Yanlış bir yönlendirilme takdirinde bireyin belki de tüm hayatı değişebilir. Bakıldığın da bu hususta ailelere ve bireyin eğitim desteği aldığı kuruma büyük roller düşmektedir. Aile çocuğunu tanıdığı için yönlendirmesi daha kolay olurken bağlı kaldığı eğitim kurumunun öğrenciyi tanımaya çalışması ve yönlendirmesi belli zorluklar karşısına çıkarabilir. Bu da bize bağlı olunucak eğitim kurumunun iyi seçilmesi gerektiğini gösterir. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak ilk önceliğimize öğrenciyi tanımak olarak belirliyoruz. Devamında öğrencinin yetenekleri ve başarıları doğrultusunda onları üniversite ve bölümlerine yönlendirmekteyiz. Gelin Ankara Çayyolu Dershanesi bünyesinde yer aldığınız süreçte nasıl bir eğitim yolculuğu izleyeceksiniz bahsedelim.

En İyi Çayyolu Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Çayyolu Dershanesi olarak bünyemiz de yer alan alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuzla öğrencilerimizi tanıma ve onları yönlendirmede en büyük avantajımız haline gelmiştir. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak lise, mezun grupları, yedinci ve sekizinci sınıf öğrencilerine eğitim hizmeti vermekteyiz. Gelin verdiğimiz eğitim sistemimizden bahsedelim. Ankara çayyolu dershanesinde eğitim öğretim yılına ilk olarak ağustos ayında başlamaktayız. Yedi ağustosta başlayan eğitimimiz yirmi beş ağustosta devam etmektedir. Bu süreçte sadece matematik dersi işlenmektedir. Matematik temeli zayıf olan ve soru çözmekte sıkıntısı olan öğrencileri düşünülmüş bir programdır.
Böylelikle öğrencilere ana ders olan matematik konusunda ki sıkıntılarını giderir. Matematik ağırlıklı programın yanında yaz kampı sürecinde öğrencilere her hafta deneme sınavı uygulanır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bu süreçte öğrenciler, öğretmenleri ile beraber eksik olduğu konuları belirler. Bu sayede döneme eksiklerini görerek başlamış olur. Dönem içinde belirlediği eksikler üzerinden ders çalışma fırsatını yakalar. Öğrenci yaz kampını bitirdikten sonra dokuz eylül tarihinde döneme başlar. Ankara Çayyolu dershanesi olarak döneme ilk olarak seviye tespit sınavı ile başlamaktayız. Sınav sonuçları doğrultusun öğrenciler seviyelerine göre sınıflara yerleştirilir. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak dönem içinde birçok kez seviye tespit sınavları uygulamaktayız. Bu sayede öğrenci dönem içinde de sınıf değiştirme imkanı yakalamış olur. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak yapılan seviye tespit sınavları dışında yenilenen sınav sistemine uygun deneme sınavlarımız her hafta uygulanmaktadır. Bu sayede öğrenci eksik konularını belirleyip hafta hafta tamamlama fırsatı yakalar.

Çayyolu Dershane | En İyi Çayyolu Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Çayyolu Dershanesi olarak çok fazla deneme yapmamızın sebebi öğrenciye sınav alışkanlığı kazandırmaktır. Verilen süre içerinde soru çözebilme yeteneğini artırmaya çalışıyoruz. Öğrenci sınava hazırlandığı süreçte ne kadar pratik yaparsa kendini o kadar düşüncesi doğrultusunda ilerlemekteyiz. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak sınıf sayısını en az tutmaktayız. Butik Dershane mantığında benimsediğimiz için 10-12 kişilik sınıflarda öğrenci odaklı verdiğimiz eğitim sayesinde dersler dolu ve verimli bir şekilde ilerlemektedir. Ankara
Çayyolu Dershanesi olarak öğrencilerin sınavlara hazırlandığı süreçte düzenlediğimiz lise, üniversite ziyaretleri, eğitim seminerleri ve çeşitli gezilerle beraber öğrenci hem nefes alma fırsatı yakalarken hem de geleceğini şekillendirmeye dair fikirler edinme fırsatı yakalar. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak bünyemizde barınan rehberlik öğretmenlerimizin her öğrenciye özel olarak hazırladığı ders programları ile beraber onlara dershane dışında da nasıl ders çalışmaları konusunda
yönlendirmektedir.

Böylelikle öğrenci zamanı verimli kullanmaktadır. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak bünyemizde yer alan psikologlarımız sayesinde öğrencilerimize yapılan seanslar doğrultusunda geleceklerine yön verecekleri bu zorlu süreçte onları yönlendirmektedir. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak öğrenciye dönemin başında verdiğimiz soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından branş öğretmenlerimize her hafta düzenli bir şekilde ödev vermektedir. Verilen ödevler hafta hafta kontrola
edilmektedir. Öğrencinin işlediği konulara kadar olan testleri çözülüp çözülmediğine bakılır. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında ailelerimiz yüksek bir bütçe ayırmaları gerektiğini düşünmektedir. Semt olarak baktığımızda haklı olduklarını görmekteyiz. çevremizde yer alan dershanelere baktığımızda çok yüksek ücret istediklerini görmekteyiz. Ankara Çayyolu Dershanesi olarak bizim için öğrencinin eğitimi daha önce geldiği için maddiyatı bir sonraki plana atmaktayız. Bu sayede velilerimizin içine su serpilmektedir.
Ankara Çayyolu Dershanesi olarak öğrenci odaklı verdiğimiz eğitimle Ankara’daki en iyi dershane olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu süreçte siz değerli velilerimizi ve kıymetli çoçuklarımızı yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Çayyolu Dershane

Sürekli değişen sınav sistemleri ve eğitim modellerine öğrencilerimizi adapte etmek ve onların sadece eğitimlerine değil aynı zamanda kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, dershane sisteminin değişmesiyle, yapısal bir değişime gitmiş ve daha kapsamlı bir eğitim modeli geliştirmiştir. Bünyemizde bulunan birçok eğitim kurumuyla, Çayyolu dershane ve daha birçok kursumuzu, özel eğitim kurumuna dönüştürdük. Bu dönüşümün başta kurumsal kimliğimize kattığı birçok değer ve kaliteli eğitim için birçok kazanım elde edilmiştir. Geçmişte dershanelerde verilen boğucu ve geleneksel eğitim yapısı bu vesileyle değişerek günümüzde profesyonel eğitim veren kurumlar haline gelmiştir. Çayyolu dershane gibi dershane kurumlarımızı, temel lise ve özel Anadolu lisesi olarak değiştirerek, eğitim faaliyetlerimizin kapsamını beklenin çok üstünde bir seviyeye taşıdık.

Kurumsal Eğitim ve Dershaneciliğin Dönüşümü

Çayyolu Dershaneler, okul derslerine yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla hizmet veren eğitim kurumlarıyken, ülkemizde yapılan değişiklikle kapsamları genişletilmiş ve daha profesyonel eğitim kurumlarına dönüştürülmüştür. Ankara dershane tavsiyesi arasında daima ilk sıralarda kurumuz yer alırken yapılan bu değişikliklerle kurumuz yine eğitim kurumları arasında en çok tavsiye edilen kurumlardan biri olmaya devam etmektedir. Daha kaliteli ve profesyonel bir eğitim hizmeti için kurumsal olarak geliştirdiğimiz vizyonumuz;

  • Bilimsel değerlere bağlı
  • Öğrenci merkezli
  • Güvenilir ve
  • Yenilikçi
  • Bu vizyon ve ilkeler doğrultusun eğitim kurumu olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir. Dershanelerin dönüşümüyle, temel lise ve Anadolu lisesi olarak özel eğitim kurumlarımızda hem sınavlara yönelik hem de okul derslerinde gelişimi destekleyen eğitim modeli uygulanmaktadır.

Öğrenci Odaklı Eğitimin Amacı

Ülkemizde çayyolu dershane sisteminin yaygınlaşmasının en büyük nedeni okullarda öğrencilerin daha geri planda kalarak, doğru yöne eğilim gösterememelerinden kaynaklanmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak amacıyla Ankara dershaneler ve daha birçok ek eğitim danışmanlık hizmetleri ortaya çıkmıştır. 2002 yılında bu doğrultuda başlattığımız eğitim faaliyetlerimiz, bugün profesyonel eğitim veren birçok eğitim merkezine dönüşmüştür. Öğrenciyi merkez alarak, onların tüm eğitim ihtiyaçlarını ve öğrenme becerilerini geliştirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Eğitimin amacı da zaten bireylerin özgün düşünce sistemini öğrenmeleri ve eğitim kariyerlerini kendilerinin doğru bir şekilde yönlendirebilmelerini sağlamaktır.

ÇAYYOLU’NDAKİ DERSHANELER

Çayyolu bölgesi Yaşamkent, Alacaatlı, Ahmet Taner Kışlalı mahallelerinden oluşmaktadır. En genç nesil Yaşamkent te bulunmaktadır. Çayyolu nüfusu 180.000 e kadar ulaşmıştır. Ankara’nın en büyük yerleşim alanlarından biri olmakla birlikte eğitime de fazlasıyla önem göstermektedirler.

Çayyolundaki dershaneler kendi aralarında gruplanmıştır. Butik dershaneler ve normal sınıf sayıları 14-16 kişilik olan dershanelerden oluşmaktadır. Çayyolundaki dershaneler araştırmamızda fazlasıyla dershane sayısı olduğundan biz içlerinden kurumsallaşmış öğrenci başarı yüzdelerini araştırarak kararımızı vermiştik. Çayyolundaki dershaneler içinden bir dershaneye karar vermiştik. Dershane yaşamkentte bulunmaktadır. Kurumun güvenliğinin olması ve çalışanlarının güler yüzlü olması bizimle çok iyi bir şekilde ilgilenmeleri kurumun kendine olan özgüveniyle alakalıydı. Bizim için kurucularının eğitim sektöründen geliyor olması da önemliydi.Günümüzde fazlasıyla özel okul dershane olduğundan tereddütlerimiz vardı. Biz kurucu müdürle de tanışmış ve sistemlerini programlarını ve öğretmen kadrosunu takdir etmiştik.Öğrencimiz üniversite sınav hazırlık grubunda olduğundan sistemli ve programlı bir şekilde ders çalışması gerekiyordu.

Biz ordayken rehber öğretmeni gelmiş öğrencimizle kısa bir görüşme sonrasında hedefini sorarak neler yapmamız gerektiği konusunda bizi bilgilendirmişti. Fazla sayıda ve uzman eğitim kadrosuna sahip olan kurum öğrencimizin etüt alma konusunda da sıkıntı yaşamayacağı konusunda içimizi rahatlatmıştı. Çayyolundaki dershaneler seviye belirleme sınavı yaparak öğrencileri gruplandırıp dönem içerisinde de öğrenciyle birebir olarak ilgileniyorlardı. Çayyolundaki dershaneler seçimimizde öncelikle öğrencinin kurumu benimsemesi ve mutlu bir şekilde gelmesinin önemi kadar kurumsal bi yer olup ilgilenilmesi de çok önemliydi. Velilerimiz Çayyolundaki dershaneler araştırmasında bu hususlara dikkat ederlerse öğrencileri için daha verimli bir eğitim sağlamış olacaklardır.

İlginizi çekebilir: Eryaman LGS Kursu | En İyi Eryaman LGS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Çayyolu En İyi Dershaneler Hangileridir ?

Ankara Çayyolu En İyi Dershaneler arasında Ortadoğulular Eğitim Kurumları Bulunmaktadır.

Ankara Çayyolu Dershaneleri Nerede Bulunmaktadır ?

Ankara Çayyolu Ortadoğulular kurs merkezi, Ümit mahallesinde yer almaktadır.

Çayyolu Dershane Önerisi

Çayyolu dershane önerisi en çok beğenilen ve tavsiye edilen Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

En Başarılı Çayyolu Dershanesi Hangisidir?

Uzman eğitim kadrosu ve sınavlardaki başarısı ile Çayyolu’nun tercihi Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir