HEMEN BAŞVUR Yenimahalle Dershane Önerileri | Ankara Dershane

Yenimahalle Dershane ÖnerileriYenimahalle Dershane Önerileri

Yenimahalle Dershane

Üniversiteye hazırlanmak için planlı olmak gerekiyor. Çünkü günümüzde üniversiteli olmak amaç değil, kariyeri olan yenimahalle dershane bölümlerinin olması gerekiyor. Bu bakış açısına değinildiği zaman sağlık, veterinerlik, uzay bilimleri, bilişim gibi gelecek yüzyılın mesleklerine daha bugünden adım atmak önemlidir. 

Modern Eğitim Öğretim Donanımlı Kurumsal Yapı

Eğitim - öğretimde modern donanımlara sahip eğitim materyalleri gerekiyor. Bu çağı yakalamak ve öğrencilerin bilimsel, teknolojik yenilikleri yakından takip etmek anlamına gelir. Bunun için okulumuzda araştırma laboratuvarlarımızın yanı sıra beceri düzeylerini arttıracak uygulama sahalarımız da yer almaktadır. 

Öğrencilerin ilgi alanlarına, kişisel yeteneklerine göre gruplandırılan kültür ve sanat kollarıyla bilimsel bilgi öğrenirken aynı zamanda kültür ve sanatla da iç içe olmak amaçlanmaktadır.

Temel Yeterlilik Sınavına Hazırlık

Üniversite sınavına hazırlığın ilk aşamasını oluşturan TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) öğrencilerin hayal ettikleri bölümü kazanmak için ilk basamak. Bunun için küçük gruplara ayrılmış sınıflarımızda alanında uzman öğretmen kadromuzla size hizmet vermeye devam ediyoruz.

Temel yeterlilik sınavına ilişkin olarak yenimahalle dershane anlayışına dayanarak çözümler üretilmektedir. Öğrencilerin anlayabilecekleri bireysel öğrenme stratejisine uygun öğretim metotları ayrıca görsel eklentilerle desteklenerek her açıdan öğrencilerimize sunulmaktadır.

Yükseköğretim Kurumları Sınavına Hazırlık

Üniversiteye hazırlık sürecinin ikinci aşaması olarak YKS ön hazırlığında da uzman eğitmen kadromuzla yanınızda yer almaya devam ediyoruz. 

Müfredat değişikliği gösteren derslere eklenen yeni konular, geçmiş yıllarda çıkmış sorular ve çoktan seçmeli sorularla öğrencilerimizin kendilerini geliştirebilecekleri deneme sınavları gerçekleştirilmektedir.

Rehberlik Hizmetiyle Öğrencilerimizin Arkasındayız

Üniversiteyi tercih edecek öğrencilerimiz için hangi üniversite ve bölüm tercihi yapabileceklerine ilişkin olarak yenimahalle dershane açısından rehberlik hizmeti yürütülmektedir.

Alanında uzman PDR kadromuzla öğrencilerimizin ilgi alanları ve kendilerini geliştirmek istedikleri alanlar dikkate alınarak onların yönlendirilmesi adına her türlü imkan sağlanmaktadır. Ayrıca başarıyı güdüleyen faktör olarak kültürel, sanatsal ve de sportif faaliyetlere de yer verilerek her zaman öğrencilerimizin başarı elde etmesi amaçlanır. Bunun için de özveriyle sorumluluklarının farkında olmaya devam eden güçlü ekibimizle her an yanınızda olmaya devam ediyoruz. Başarıyı birlikte inşa etmek ve geleceği birlikte kurmak adına öğrencilerimize her zaman destek oluyor ve hayalini kurdukları üniversiteyi kazanmasında yardımcı oluyoruz.

Şentepe Dershane

Şentepe dershane hakkında detaylı bilgi yer alıyor. Şentepe butik dershane, şentepedeki dershaneler, Şentepe dershane fiyatları için tıklayınız. Sı...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.