Eğitim

Yenimahalle Butik Dershane | En İyi Yenimahalle Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

yenimahalle butik dershane en iyi yenimahalle butik dershane fiyatlari yorumlari listesi 7898

Yenimahalle Butik Dershane | En İyi Yenimahalle Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Yenimahalle Dershane

Mevcut eğitim sistemindeki eksiklikler, yeni gelen neslin fazlalığı ve rekabet ortamının kızışması dershane kavramını ortaya çıkaran başlıca sebepler olarak görülmektedir.

İlkokul sıralarından orta ve lise sıralarına atlayan çocuklara verilen aile içi destekler konuların karmaşıklığa ve detaylara girmesiyle zorlaşmakta uzman bir kurumdan destek ihtiyacı doğmaktadır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Yenimahalle dershane okul dışı eğitim ihtiyaçlarınıza cevap vermenin yanı sıra çocuklarınıza sınavlara hazırlık sürecinde psikolojik ve rehberlik destekleri de sağlamaktadır.

Psikolojik olarak sınav ve gelecek kaygısından kurtulan öğrencilerin başarı katsayısı hızla artmakta, eğitim öğretimden daha çok faydalanmaktadırlar. Sınavlara hazırlığın yanı sıra okula ek destek eğitim verilmekte çocuklarınızın eksikliklerinin giderilmesine çalışılmaktadır.

Yenimahalle Butik Dershane | En İyi Yenimahalle Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Yenimahalle dershane olarak klasik dershane anlayışını ileri seviyelere taşımaktayız. Öğrencinin seviyesine ve eksikliklerine uygun eğitim anlayışı onun üst sıralara tırmanmasını kolaylaştırmaktadır.

Bu bilinçle hareket ederek seviye tespit sınavlarına uygun olarak minimum sayılı sınıflara yerleştirilen öğrencilerin eksikliklerinin tamamlanmasına yönelik eğitimler verilmektedir.

Öğretmen öğrenci ilişkisi yakın seviyelerde tutulmakta, derse katılım oranı arttırılmakta, öğrencinin öğretmene ulaşması daha kolay hale getirilmektedir.

Dershanecilik anlayışımız LGS, TYT, AYT, YDS gibi tüm lise ve üniversiteye geçiş sınavlarında başarı kazanmak, ek hazırlıklarla istediği bölümde okuma şansını elde ettirmekle sınırlı değildir.

Ayrıca okulda verilen eğitime destek olmak amacıyla 9’cu, 10’cu, 11’inci sınıflara özel yaz döneminde ve okul dönemlerinde kurslar açılarak çocuklarınızın okullarda almış oldukları eğitim seviyesi bir üst seviyeye taşınmakta, eksiklikleri giderilerek başarıları katlanmaktadır.

Yenimahalle dershane tarafından sunulan hızlandırılmış yaz kursları sayesinde çocuklarınız hem geçmiş dönemi tekrar etmekte hem de yeni geçeceği sınıfa uyum sağlayabilmektedir.

Yaz kursları hızlandırılmış olarak düzenlenmekte, sadece ana konular basite indirgenmiş şekilde anlatılmakta böylece çocuğunuzun tatilini yaşamasına da fırsat verilmektedir.

Konusunda uzman öğretmenlerimizin anlattığı eksik kalınan konuları tamamlayarak öğrencinin çözmeyi başaramadığı soruları çözülebilir hale getiren, ek olarak çözümlü soru bankaları ile desteklenen ve en önemlisi karşılıklı yakın diyaloglarla çalışılan ortamlarda alınan bilgiler daha kalıcı hale gelmektedir.

Dershanecilik anlayışımız bu ilkelerle birleştirilerek hizmetinize sunulmakta olup kalıcı eğitim ile mutlu gençler yetiştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir