Eğitim

Yaşamkent Dershane | En İyi Yaşamkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

yasamkent dershane en iyi yasamkent dershane fiyatlari yorumlari listesi 7895

Yaşamkent Dershane | En İyi Yaşamkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Yaşamkent Dershane


Ankara’nın gelişen ve her geçen gün daha da kalabalıklaşan nüfusuna sahip Yaşamkent, birçok öğrenciye de ev sahipliği yapıyor. Sınava hazırlanan ya da dersleri için takviyeye ihtiyacı olan öğrenciler ise kaliteli bir kurum arayışındalar.

Özellikle çocuklarının geleceğini en ince ayrıntısına kadar düşünen aileler için iyi bir kurum bulmak ve güvenmek çok önemlidir.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bu durumda Yaşamkent dershane seçenekleri arasında en iyi yerlerde olan kurumumuz, öğrencileri için oluşturduğu deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile başarıya ulaşan yolda onlara eşlik ediyor.

Başarı sadece dershanenin ya da çocuğunun başarısı değildir. Başarı bir ekip işidir. Bu yolda en iyi sonucu elde edebilmek için aile, dershane ve sınava hazırlanan ya da takviye amacı ile dershaneye gelen öğrenci birlikte hareket etmelidir. Sağlıklı kurulan bu üçlü iletişim en iyi sonuca ulaşmayı sağlar.

Sınav hazırlık döneminde olan öğrenciler için yaşadıkları bu stresli dönemde yanlarında olacak ve bilgi sağlayacak öğretmenler dışında deneyimli rehberlik hizmeti veren kadromuz ile destek vermekteyiz.

Bu dönemde psikolojik desteğin çok önemli olduğunu bilen Yaşamkent dershane kadromuz, öğrencisinin tüm sorunları ile yakından ilgilenerek onu yönlendirir.

Düzenli olarak görüşmeler yapılarak hem aile hem de öğrencinin sorunları ve soruları cevaplanarak ve talepleri dinlenmektedir. Dershanemizde uygulanan programlar hakkında aileye bilgi verilerek hem ailenin hem de öğrencinin bu program dışında olan talepleri de yetkili kişilere aktarılmaktadır.

Öğrencinin ve ailenin talepleri doğrultusunda gelişen ve yenilenen kurumumuz başarının da kaçınılmaz olduğu bir eğitim kurumu haline gelmektedir.


İyi kurumların merkezde olduğu bir gerçektir. Fakat Ankara Yaşamkentteki Dershanelerde ailelerin Kızılaya öğrencilerini rahat gönderememesinden dolayı da Yaşamkentteki Dershaneler de öğrencilerin tercihi olmaktadır.

Yaşamkent Dershane | En İyi Yaşamkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ümitköy semti yakınında bulunan Yaşamkentteki Dershanelerde bulunan öğrencilerin güvenliklerinin kendine emanet edildiğini bilen bir kurum olarak dikkatli davranmaktadır.

Örneğin; 7 katlı olan eğitim binasında kuruma başkalarının girememesi için gerekli her önlem alınmaktadır. Kuruma girişlerde turnike sistemi bulunmaktadır ve kurum dışından gelenler onaylanmadan içeriye girişleri sağlanmamaktadır. Bu turnikeler sayesinde öğrencilerin kuruma giriş- çıkış saatleri de bilinmektedir.

Eğitim, belirli programlar çerçevesinde birçok branşa ayrılmış şekilde öğrenciye belirli bir davranışı ve bilgiyi kazandırmayı hedefler.

Bu davranışların kazandırılması ilgili okullarda bulunan her öğretmene göre farklı şekilde sunulmaktadır. Çoğu zaman özellikle de devlet okullarında bu duruma birçok sebepten ötürü farklı teknikler yerinde tek düze eğitimle öğrenim sağlanmakla çözüm bulunmaya çalışılır.

Hâlbuki her birey farklı bir zeka türüne ve farklı öğrenmeye açıktır. Bu öğrencilerin farklılıkları göz önüne alınmadığında kimi öğrenciler istenilen davranışları kazanamamaktadır. Bu soruna çözüm olarak özel dersler ve dershaneler sunulmaktadır.

Dershaneler, katılım sağlayan öğrencilere okulda kazanamadıkları bilgileri eksiksiz ve tam şekilde vermeye çalışır.

Bu kazanımları vermek adına birçok farklı yöntem kullanmayı hedefleyen Yaşamkentteki Dershaneler arasında biz de bulunmaktayız. Kurumumuz öğrencilere eksik kaldığı noktalar da yardımcı olmak adına birçok fırsat sunmaktadır.

Bu fırsatları öğrencilerimizin farklı yapıya ve zeka türüne sahip olduklarının farkında olarak sunmaktayız. Her ne kadar çok sayıda dershane bulunsa da kurumumuz olarak farklarımızla her zaman en çok tercih edilen dershaneler arasında yer alıyoruz.

Bu bizim daha çok güdülenip eğitim alanında çalışmalarımıza hız kazandırmamıza neden olmaktadır.

Yaşamkent Dershane Seçimi; Yaşamkent Dershane | En İyi Yaşamkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi


Çocuğunuz için en iyisini ararken, dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bu konular arasında en önemli olan sizi dinleyen kurumlar ile çalışmanızdır.

Sürekli iletişim halinde olabileceğiniz ve taleplerinizi dinleyerek sizin için geliştirmeler yapan dershanemiz ile birlikte ilerlediğiniz için pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Hedefiniz olan bölüm ya da üniversiteye özel çalışma sistemleri ile gereksiz yüklerden sizi kurtarıyoruz. Öğrencinin ilgi alanına göre yapılan özel çalışma planları ile gerekli tüm ayrıntılar sizin için düşünülmektedir. Hayallerinize giden yolda, dershane kadromuz ile ilerleyecek ve yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz.

Dershanemizin Öğrencilerimize Katkıları

Her ne kadar dershane sayısı fazla olsa da bir o kadar farklı öğrenci bulunması dershanelerin işini özel ve farkını ortaya koymasını gerekli kılmaktadır.

Dershanemiz bu farklılığı oluşturmak ve bizden bekleneni öğrencilerimize vermek adına ince eleyip sık dokumaktadır. Bize gelen öğrencilerimizin öncelikle Psikolojik Danışmanlar desteğiyle hedeflerini belirlemeye ya da belirlenmiş hedeflere yönelik nasıl çalışmalar geliştirilebileceğini öğrencilere bildirmektedir.

Hedefsiz ilerlemenin bir faydası olmayacağı doğrultusunda her öğrencimizin özellikle bir hedef doğrultusunda ilerlemesini beklemekteyiz.

Yaşamkentteki Dershaneler arasında daha çok tercih edilmemizin bir diğer sebebi ise öğretmen kadromuzda bulunan branş hocalarının eğitim sektöründe belirli bir süre çalışmış ve deneyim sağlamış öğretmenlerden oluşmasıdır.

Her bilinçli öğretmen bilinçli öğrencilere yol açacağından bu bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizdendir. Kurumumuzda konu öğrenimini tam olarak sağlamayı hedef bilen öğretmenlerimiz konu tamamlamalarından sonra çeşitli testlerle konuyu destekleyip pekiştirmekte ve süreci tam anlamıyla tamamlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir