Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi | Ankara Dershane

Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi


15.09.2018       804      


Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi

Bazı veliler ve öğrenciler dersleri mevcudu az sınıflarda almak ister. Bu şekilde daha iyi öğrenebileceklerini düşündükleri için butik formatında dershaneleri tercih eder. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, butik dershane olarak 6-8 kişilik sınıflarıyla ve alanlarında deneyimli öğretmen kadrosuyla öğrenim vermektedir. Bireysel eğitimin önemi vurgulanarak sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlayan, kitle dershanelerine alternatif, öğrenci merkezli eğitimin amaçlandığı Ortadoğululular Butik Dershane Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay adresinde hizmet  vermektedir.

Ankara Dershanesinde Eğitim

Eğitim, öncelikle ailede başlar ve okulda devam eder. Çocuklarımızın kişiliklerinin oluşmasında ilk sırada aile gelmesinin sebebi sevgi, saygı, hoşgörü gibi değerleri ilk aileden almasıdır.Önce ailelerini akabinde en yakın öğretmenlerini örnek alırlar. Eğitimi takip eden  öğrenim öğrencinin okul hayuatı boyunca devam eder.Ortadoğulular Eğitim Kurumları / Kızılay, öğrencilere okul takviyesi ve sınava hazırlık  konusunda hizmet verirken bir taraftanda öğrencilere gelişim konusunda da destek olurlar. Uzman psikolog ve rehberlik öğretmenleri çocukların  her türlü problemi çözmesi ve kendilerini iyi hissetmesi adına birebir iletişim halinde olurlar. Onlarla sohbet ederek onların değerli olduğunu,  kabul gördüğünü gösterip özgüvenlerini arttırıp, hayata pozitif bakmayı öğretirler. Yarınlara güzel evlat yetiştirebilmek Ortadoğulular Eğitim Kurumlarının amaçlarından biridir.

 

Ankara Dershane  Ankara Mezun Dershanesi

Ankara Mezun Dershanesi

Mezun öğrenciye yönelik hizmet veren kurumlardan biri olan Ankara Dershanesi en fazla ders saatiyle öğrencilerin eğitimde eksiksiz bir şekilde sına...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz

Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Butik Dershane alanında öğrencilere 8 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.