ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU | Ankara Dershane

ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU

Ankara Dershane  ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU

25.09.2018       855      


ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU

Günlük hayatın ve eğitim hayatının en önemli parçalarından biridir matematik. Matematiği bu kadar önemli yapan nedir peki? Matematiğin eğitim hayatındaki önemi tartışılmaz bir gerçektir. Geçmişten günümüzde uygulamada olan üniversite ve lise giriş sınavında matematik her zaman belirleyi etken olarak yerini korumuştur. Matematik yapabilen öğrencinin hakettiği başarının çok çok üzerinde bir üniversiteye ve liseye yerleşmesini sağlayacak güçtedir. Matematik yapamayan öğrencininde birçok rakibinden geride kalmasına neden olabilecek güçtedir. Günlük hayatta da bir önceki yazımızda bahsettiğimiz gibi günümüzde kullandığımız teknolojik birçok aletin cebirsel ifadelere dayanması, markette veya alışverişte verdiğimiz parayı veya para üstünüde hesaplarken veya en basitinden bir müsabakada gol sayısı hesaplarken her alanda matematiğe ihtiyaç duyulmaktadır. Peki bu kadar matematiğin hayatın içinde olmasına karşın öğrenciler tarafından neden bir kenara atılmaktadır? Matematiğin diğer derslere oranla zor ve ugraş gerektiren bir ders olması öğrenciler tarafından bir kenara bırakılmaktadır.

Ümitköy matematik kursu olarak öğrencilerimize hem günlük hayatında hem de eğitim hayatında matematiğe dair olan ilgilerinin artmasını sağlıyoruz. Ümitköy matematik kursu olarak bünyemizde yer alan öğrencilere sağladığımız avantajlardan kısaca bahsedelim. Öncelikle ilk kayıtın ardından öğrencilerimize seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Böylelikle daha eğitimlere başlamadan hem öğrenci hem de kurum eksikleri belirler ve öğrencileri bu doğrultuda sınıflara yerleştirmekteyiz. Ümitköy matematik kursu olarak bunun yanında benimsediğimiz butik eğitim anlayışı ile beraber sınıflarda az sayıda öğrenci bulundurmaktayız. Bu sayede öğrencilerimiz dersten kopuk bir süreç geçirmek yerine kırk dakikanın kırk dakikasınıda derse odaklı bir şekilde geçirmektedir. Ümitköy matematik kursu olarak öğrencilerimizin en büyük avantajları öğretmen kadromuzdur. Bünyemizde yer alan matematik öğrentmenleri her öğrencinin seviyesine inebilen, deneyimli ve her öğrenciye matematiği sevdiren bir kadrodur. Ümitköy matematik kursunun diğer avantajları ise bireysel etüt kolaylıkları ve zengin kaynaklardır.

Ümitköy matematik kursuna kayıt olarak hem matematiğe farklı açıdan bakmak hem de hakettiğiniz başarıyı elde etmek adına sizleride kurumumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Dershane  Etlik Dershaneleri

Etlik Dershaneleri

Ankara da Etlik dershaneleri hakkında bilgi verecek olursak; Etlik birçok yere yakın ulaşıma sahiptir. Ankara nın Keçiören ilçesine bağlı bir semt ...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  ÇANKAYA MATEMATİK KURSU

ÇANKAYA MATEMATİK KURSU

Çankaya matematik kursu olarak öğrencilerimizin en büyük destekçileri olarak onların matematik açıklarını kapatma konusunda onlara yardımcı olmakta...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.