Eğitim

Ümitköy Dershane | En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

umitkoy dershane en iyi umitkoy dershane fiyatlari yorumlari listesi 7888

Ümitköy Dershane | En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Birçok veli maddi olanaklarının el verdiği ölçüde çocuğunu dershaneye gönderebiliyor.

Ümitköy Dershane


Ümitköy etüt merkezi özellikle çalışan anne ve babaların bir numaralı dostu durumundadır. Kimi zaman bu veliler bakıcılara ciddi şekilde ücret öderken kimi zaman öğrencileri anneanne ve babaannelerine emanet etmektedir.

Fakat bu yöntemlerin çocuklar için olumlu etkilerinden çok özellikle eğitim bakımından olumsuz etkilerinin olduğu bilindik bir şeydir. Bu sebeple de belirli bir süredir etüt merkezleri velilerin hizmetindedir.

Aynı zamanda çalışan velileri düşündükleri için yaz aylarında dahi birçok etüt merkezi aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Etüt merkezlerine gidip başarılı olan öğrencileri gören diğer veliler de evde çalışmayan bir velinin olması durumunda dahi öğrencilerini etüt merkezlerine yollamaktadır.

Bu etüt merkezleri velinin üstündeki yükün ciddi bir şekilde hafiflemesine sebep olmaktadır. Aynı zamanda öğrenci de alt sınıflardan itibaren etüt merkezlerine giderek eğitim temelini rakiplerine göre daha sağlam atmış olacaktır.

Bu şekilde etüt merkezlerine gitmiş olduğu her sene eğitim olarak sorunsuz ve başarılı bir şekilde seneyi kapatmış olacaktır. Ümitköy etüt merkezi de bunun bilincinde olup öğrencilerin temeline özen göstermektedir.

Başarılı Ümitköy Dershane | En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi


Etüt merkezi öğrencinin eğitim hayatına oldukça değer verir. Öğrencinin konu eksiklerini sıkı bir şekilde takip ederler ve bu eksikler üzerinde dururlar.

Sadece bununla da kısıtlı kalmayan etüt merkezleri öğrencilerin akla gelebilecek tüm ödevlerinde onlara destek olmaktadır. Öyle ki el işi ödevlerinden, proje ödevlerine tüm ödevleri öğrenci eğitmenle birlikte hazırlamaktadır.

Bu şekilde velinin de çaba göstermesine gerek kalmamaktadır. Bunun yanı sıra günün yorgunluğunu atması için etüt merkezlerinde öğrencilerin dinlenebileceği, eğlenebileceği alanlar bulunmaktadır.

Bu da öğrenci için etüt merkezlerini sıkıcı bir yer olmaktan çıkarıp ikinci bir evlerine olmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda öğrencilerin eksiklerini, artılarını hem öğrenciye açıklayıp buna göre plan ve program oluşturan etüt merkezleri aynı zamanda velilere de bu bilgileri aktararak velinin öğrenci eğitimi hakkında daha çok bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Bu programlara uyan öğrenciler için de başarı kaçınılmaz bir hal alacaktır. Başarılı etüt merkezi vermiş olduğu bu hizmetlerle birçok olumlu geri dönüş almakta bu şekilde öğrenci kapasitesini de artırmaktadır.

Ümitköy Dershane | En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Ümitköydeki Dershaneler


Makaleme başlamadan önce eğitim öğretimin önemli unsurları hakkında biraz bilgi vermek istedim. Eğitim-öğretimde katalizör görevi üstenen birçok unsur bulunmaktadır.

Bu unsurlar: Öğrenci, öğretmen, dersin işlendiği ortam, araç-gereç ve materyaller, ders kitapları, öğretim programları vs. dir. Bu unsurların içerisinde araç-gereç ve materyal, öğretimi bayağılıktan çıkararak öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak bir boyuttadır.

Ümitköydeki Dershaneler içinde çünkü öğrenilecek olan bir kavram ya da konu, ne kadar duyu organına hitap ederse öğrenim de o kadar kalıcı hale gelecektir. Her öğrenci birbirinden ayrı zekaya sahip olup her birinin öğrenim şekli farklıdır.

Örneğin bir videoda hem ses hem de görsel boyut vardır. Sadece işiterek öğrenemeyen bir öğrenciye görsel unsurlar destekleyici olacak ve öğrenci anlatılanları anlayabilecek seviyeye gelecektir

Ortadoğulular Eğitim Kurumları hiçbir masraftan kaçınmayarak eğitim alanında yaptıkları yatırımlarla araç-gereç ve materyal unsurlarını temin etmiştir.

Ümitköydeki dershaneler anlamında kızılaydaki dershanelere göre biraz daha butik anlamda çalışmasına karşı kızılaydaki dershanelerde sağlanan şartlar ümitköyde oluşmamaktadır.

Tabi ümitköyde yaşayan insanların maddi imkanlar yönünden Ankara genelinden daha iyi durumda olmaları Ümitköydeki eğitim kurumlarını imkanlar konusunda bazı konularda daha iyi kılmaktadır.bir sonraki makalemde sizlere bu konuda biraz daha detaylı bilgi vereceğim.


Öğrenciler, zayıf oldukları derslerden eksiklerini gidermek, test tekniği kazanarak merkezi sınavlarda başarılı olmak için dershaneye gitmeye karar verirler.

Ümitköy Dershane | En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Günümüz eğitim sisteminde okullar da sınava yönelik yeterli eğitim verilmemektedir. Bazı özel okullar da eksikleri kapatmak adına etütler olsa da devlet okulların da böyle bir imkan bulamayan öğrenciler dershanelere yönlenirler .

Dershaneler de birebir etüt imkanının yanı sıra öğrenci takibi daha sıkı yapılır . Rehberlik servisleri öğrencilerle daha yakın ilgilenir . Dershane araştırması yaparken artık aileler evlerine daha yakın yerleri tercih etmektedirler .

Ümitköy Ankara’nın son zamanlarda en çok gelişen semtlerinden biridir . Bu sebeple dershane açısından da çok fazla seçenek sunabilmektedir . hem butik hem standart dershane çeşitleri olarak geniş imkanlar sunabilmektedir . Bu çevre de yaşayan insanlar Ümitköy dershanelerini tercih etmektedir .


Eğitim ülkemizin en çok kaynak ayırdığı ve en çok kişinin çalıştığı alandır. Bu denli yatırımların olmasının nedeni ise geleceğimizdir. Gelişmiş toplumları incelediğimizde bu seviyelere gelmelerinde eğitim en önemli paya sahiptir.

ÜmitKöy dershane faaliyetlerini sürdüren okulumuzda bu doğrultuda eğitime yatırımlar yapmıştır. Alanında uzman olan ve bu işi severek yapan öğretmen kadromuzun bizleri istediğimi konuma ulaştırmada emekleri oldukça fazladır.

En İyi Ümitköy Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Öğrencilerle birebir ilgilenerek onların gelişimini bizzat takip eden öğretmenlerimiz öğrencilerin gelecekleri için gece gündüz çalışmaktadır. Karşılıklı empatinin olduğu ve dostluk içinde öğrenmenin gerçekleştiği okulumuza yeni öğrencilerimizi dört gözle beklemekteyiz.

İlköğretim ve orta öğretim kademesindeki öğrencilerimizi istedikleri konumlara gelebilmesi için birçok strateji uygulamaktayız. Tam öğrenme açısından öğrencilerden bir tanesinin bile bir dersten geri kalması söz konusu olmayacaktır, öğrencilerle birebir ilgilenerek onların bu eksiklerini kapatmaktayız.

Öğrencilerin sadece ders ile ilgili olan yanlarını ile değil psikolojik ve sosyolojik ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Bu alanda profesyonel olan rehberlik servisimiz öğrencilerin bütün sorunlarını derinlemesine araştırarak, ortaya çıkan problemi öğrenci ile birlikte iyi bir yapılandırma süreci kurarak halletmektedir.

ÜmitKöy dershane denilince aklınıza ilk gelecek şey olsun, öğrenciler bizlere emanettir bu açıdan rahat olabilirsiniz.

Aileler çocuklarının iyi eğitim alabilmesi için büyük çaba sarf etmektedir. Çünkü iyi bir eğitim çocuklar için iyi bir gelecek anlamına da gelmektedir.

Bunun bilincinde olan veliler çocukları için doğru okul tercihleri yapmaya özen göstermektedir. Aileler okulların yanı sıra ek eğitim için Ümitköy dershanesi gibi kurumlara başvurmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu ise dershane ve özel lise olanaklarını birleştiren bir okul modeli yaratmıştır. Bu her şey dahil eğitim sistemi ile öğrencilere en iyi eğitimi vermek hedeflenmiştir.

Eğitim kurumumuzun en önemli hedefi ise öğrencilerini ülkenin en seçkin üniversitelerine yerleşebilmesidir. Okullarımızda atılan her adım bu hedef doğrultusundadır. Bunun için belirlenen ilkeler ise şunlardır:

Dürüstlük,
Empati,
Yenilikçilik,
Markaya inanç,
İşini severek yapmak.


Kurumumuzda Öğrencilerin Edineceği Kazanımlar

Öğrenci merkezli bir eğitim programı oluşturan kurumumuz, verilen bilgiyi ezberleyen öğrenciler yerine araştırma yapan ve sorgulayarak bilgiye ulaşan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda da öğrencilerin bazı kazanımlar elde etmesi amaçlanmaktadır. Kurumumuzun elde edilmesini amaçladığı bu kazanımlar şu şekildedir:

Bilimsel ve akılcı düşünme becerine sahip olma,
Sorgulayıcı ve araştırmacı olma,
Ezberleyen değil bilgiye ulaşabilen olma,
İletişim kurma becerisine sahip olma,
Bilgiyi kullanıp paylaşabilme,
Yaratıcı, üretken, takım çalışmasına yakın bir birey olma,
İnsanlığın ortak değerlerine sahip çıkma.


Okulumuzda Uygulanan Digital Öğrenci Ajandası Sistemi

Öğrencilerin eğitim hayatlarında ailelere de çok iş düşmektedir. Veliler ile sürekli olarak iletişim içinde olmak öğrencilerin başarısında oldukça etkili bir faktördür.

Bunun bilinciyle de kurumumuz digital öğrenci ajandası uygulamasını kullanmaktadır. Bu uygulama ile öğrencilerin sınıf içi etkinlikleri ve okuldaki durumları ile ilgili öğrencilerin ailelerine sürekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Veliler günlük olarak öğretmenlerimiz tarafından bilgilendirilmektedir. Her öğretmen öğrencilerin notları ve derslerindeki seviyeleri ile ilgili bilgileri bu platform üzerinden ailelere ulaşmaktadır. Bu sistem de öğrencilerin başarı düzeylerini arttırmaktadır.


Okullar günümüzde eğitimin gerekliliklerini kazandırmak adına sürecin gerçekleştiği başlıca kurumlardır. Bu kurumlar devlet ve özel olarak ayrılsalar da belli başlı amaçları ve hedefleri vardır.

Her ne kadar kendilerini diğerlerinden ayrı kılacak özelliklere sahip olsalar da günümüzde değişen koşullarla birlikte öğrencilerin sorumlu olduğu derslerin sayısı artmakta, içerikleri genişlemektedir.

Bu durum öğrenciler adına sorunlar teşkil etmektedir. Tek başına bir kurum veya öğretmenden eğitim görmek çoğu zaman yeterli gelmeyecektir. Bu durumun farkında olan kişiler belirli destekler sağlamak adına dershaneler açmaktadır.

ÜmitKöy Dershaneleri de sayı olarak fazladır. Ancak gelinen nokta o kadar vahimdir ki, kişiler öğrencilerin iyiliğini, eğitimin amaçlarını değil maddiyata önem vermektedir.

Bunu ilk olarak hisseden kişiler bu hareketlere maruz kalan öğrencilerdir. Ancak sonradan fark edilen bu durum maalesef sonrasında geç kalınacak değişiklere götürür insanı. Bu yüzden başlangıçta doğru destek eğitim kurumunu seçmek önemlidir.

Neden Biz


Ankara’da birçok özel dershane bulunmaktadır ancak hizmet olarak sadece maddi durumları düşünmektedir.

Öğrencileri dershanelerine kaydettirdikten sonra kişisel olarak ilgilenme durumu zamanla kaybolur çünkü temel felsefe tamamen ticari faaliyettir. Okulumuzda ise böyle bir durumun yaşanması söz konusu değildir.

Öğrenmeyi ve öğretmeyi seven öğretmenlerimiz bu işi severek yapmaktadır, bu durumdan öğrencilerde etkilenecektir. Öğrencileri motive eden yaklaşımlarımız sürekli olarak kendini hissettirecektir, sadece eğitim alanında akademik olarak değil hayata karşı da.

Dershanemiz öğrencilerin akademik başarını en üst sıraya çıkarmak için kurulmuştur, öğrencilerin kariyerlerini iyi bir şekilde sürdürmeleri adına hangi dönemde olursa olsun, kusursuz bir eğitim şarttır.

Ailelere bizim vereceğimiz sözler bunlardan ibarettir, onların ve öğrencilerin eğitim süreci sonunda mutlu olması en temel arzumuzdur. Okulumuz ve hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir, daha detaylı bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Bizi Diğerlerinden Farklı Kılan Özelliklerimiz

Bulunan bu çok sayıda kurum arasında özel durumlara sahip olmak zorunlu hale gelmektedir. ÜmitKöy Dershaneleri arasında da bizim farklarımız var ki bu sayede kendimizi kanıtlamış kurumlarız ve çoğunluk tarafından tercih edilmekteyiz.


Dershanemiz her eğitim kademesine farklı yöntemler uygulamaktadır. Okul sınavlarına yönelik öğrencilerimize konu ağırlıklı, önemli temel üniversite ve lise sınavlarına yönelik öğrencilerimize ise özel test teknikleri ve zaman kavramına yönelik yardımlar da bulunmaktayız.

Zaman kavramını dikkatli kullanmaları adına taktikler vermekteyiz. Zamanı iyi kullanmak girecekleri sınavlarda derece yapmalarına yardımcı olmak adına en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Dershanemiz de öğretmen kadromuz özenle seçilmektedir. Öğrencilerin genel sorunlu olduğu ders olan matematik dersi için birden fazla sayıda matematik öğretmeni bulunmakta diledikleri takdirde istedikleri öğretmenden yardım alabilmektedirler.

Bunun yanı sıra belirli bir bölümü okuyan öğrenciler dersleri çakışmadığı takdirde kendi bölüm dersi olmayan derslere de katılabilirler. Örneğin eşit ağırlık öğrencisi dilerse sayısal dersleri de görebilir.

Verilen dersler tam olarak öğrenilmediği ve yeterli uygulama yapılmadığı müddetçe başka konulara geçilmemektedir böylece ileride yaşanılacak sorunlara karşı önlem alınmaktadır. Bunun yanında öğrencilere yaşadıkları streslerini azaltma adına psikolojik destekler verilmektedir.

Ümitköy En İyi Dershaneler Hangileridir ?

Ankara Ümitköy En İyi Dershaneler arasında Ortadoğulular Bulunmaktadır.

Ankara Ümitköy Dershaneleri Nerede Bulunmaktadır ?

Ankara Ümitköy Ortadoğulular kurs merkezleri, Ümitköy’ün yakınında bulunan Çayyolu merkezinde yer almaktadır.

Ümitköy Dershane Önerisi

Ümitköy dershane önerisi olarak en çok beğenilen ve tavsiye edilen kurs Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır.

Ümitköy’ün En Başarılı Dershanesi Hangisidir?

Uzman kadrosu ve sınavlardaki başarı oranı ile Ümitköy’ün tercihi Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir