Eğitim

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

sentepe dershane en iyi sentepe dershane fiyatlari yorumlari listesi 7879

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Şentepe Dershane


Geleceğe emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler, kendini geliştirmek, bilgilerine bilgi katmak ister. Okullarında aldıkları eğitim yeterli gelmeyebilir veya daha iyisini isterler.

Bu isteklerini karışılayan en doğru adres ise Şentepe dershanedir. Aldığımız olumlu yorumlar, öğrencilerimiz tarafından tescillenen başarımız ve bu başarıda en önemli katkılarıyla alanında uzman öğretmenlerimizle hizmetinizdeyiz.


İyi bir gelecek için eğitim desteği muhakkak ki önemlidir. Şentepe dershane olarak insana değer veriyor, iyi bir gelecek için uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eğitim, aile yanında başlar ve daha sonra en değerli varlıklarımızı öğretmenlere teslim ederiz. Eğitimin ikinci adımı olan okullar insan hayatında çok büyük etkene sahiptir.

Öğretmenler çoğu zaman okulların kapasite doluluğundan her öğrenciye yeteri kadar ilgi gösteremezler. İşte bu yüzden bizler konunun hassasiyetinin farkındayız ve beklentileri karşılamaya yönelik bir tutum sergilemekteyiz.

Şentepe Dershanenin Amacı

Her öğrencinin anlama ve öğrenme teknikleri birbirinden farklıdır. Okullarda verilen eğitimler öğrencilere ulaşsa bile her öğrenci anlatılan konuyu hemen anlayamaz.

Tekrarlara ve soru sormaya ihtiyacı vardır. Maalesef bu okul ortamında pek mümkün olmuyor. Öğretmenler ellerinden geldiği kadar öğrencilerine ders sonrasında kısıtlı bir zamanda yardımcı olmaya çalışıyor fakat yine de yeterli olamıyor.

Ders içerisinde öğretmenler anlatılan bir konu üzerinde sürekli duramaz çünkü bir öğrenciye konuyu anlamaya çabaladığı sırada, aslında bir diğer öğrenci çoktan konuyu anlamıştır bile…

O öğrenci ders ortamından sıkılmaya başlar ve onun için dersin verimliliği sona erer. Aynı zamanda bu diğer konuyu anlayamayan öğrenci için de geçerlidir.

Biz burada öğrencilerimize en uygun teknikte ders veriyoruz. Şentepe dershane, öğrencilerin kendilerini denedikleri sınavlar yaparak; hangi eğitim tekniğine uygun olduklarını anlıyor, onlara özel hazırladığımız sınıflarda özel seçtiğimiz öğretmenlerimizle en etkili eğitimi vermeyi sağlıyoruz.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz ise belirlediğimiz günlerde deneme sınavına girerler. İstedikleri zaman, istedikleri öğretmenlerimizden sınavda yaptıkları yanlışları sorabileceği ve daha fazlası için birebir ders alabilirler.

Metotlarımız; Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Önceliğimiz her zaman öğrenciler olmuştur. Onların eğitimleri sadece teknik bilgilerden değil hayat bilgisinden geçmektedir. Belirli derslerde uyguladığımız yaygın metodu; ders esnasında konu ilgili sorular sorulur, öğrenciler kendi fikirlerini söyleyebilir, aralarında fikir alışverişi yapabilir veya zıt düşebilirler ama sonunda soru sorma cesareti kazanır, kendini savunmayı, düşüncelerinin arkasında durmayı ve uyumlu olmayı öğrenirler.

Eğitim kavramından hiçbir şekilde bahsedilmez ama aslında öğrencilere okul hayatında ve dışında çok şey katar. Sınav hazırlığında olan öğrencilerimiz için de soru teknikleri üzerinde duruyoruz.

Soruları kısa ve basit yoldan anlama ve çözme tekniklerini öğretiyoruz. Ayrıca ek dersler düzenleyerek öğrencilerimizin konulardan geri kalmamasını sağlıyoruz.

KARİYER YOLCULUĞU


Bireyin kendini bulması, ne istediğini bilmesi, gelecekte nerede olmak istediği gibi birçok konu çoğu zaman erken dönemlerde tek başına anlaşılamayan konulardır.

Dershane olarak az kapasiteli sınıflarda, bireylerle doğrudan iletişim haline geçip kafalarındaki sorulara çözümler bulmaya çalışıyoruz. Örneğin; matematiğe aslında çok yeteneği olan bir bireyin sadece öğretmeni yetersiz diye matematikten hayatı boyunca nefret etmesi ve içindeki yeteneği dışarı çıkaramaması çok muhtemeldir.

İşte biz bu gibi durumları en aza indirgemek için varız. Sınıflarımızda az öğrenci olmasından dolayı konuyu anlamayan öğrenciler anında anlaşılacak ve sıkıntının nereden geldiği hemen tespit edilecektir.

Bu sayede öğrenci kendini eksik hissetmeyecek soru sormaktan korkmayacaktır. Böylece özgüven eksikliği giderilecek ve ilgi alanları daha rahat ortaya çıkacaktır.

YAKIN TAKİP; Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi


Bilindiği üzere çoğu öğrenci zorunlu olmadığı sürece ders ödevlerini, test çözümlerini çok ciddiye almamaktadır. İşte bu yüzden Şentepe dershane olarak öğrencilerimizi yakından takip ediyoruz.

Çözemedikleri sorulara mutlaka çözüm getiriyoruz. Öğrencilerimiz bu sayede kendilerini her zaman güvende hissediyorlar, karamsarlığa kapılmıyorlar. Çünkü çözülemeyen her soru karamsarlık getirip moral bozabilir.

Özellikle geçiş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için ekstra bir artı oluşturacak yakın takip sistemimiz, öğrencilerimizi rakip diğer öğrencilerden birkaç adım öne çıkmalarını sağlayacaktır.

Bir sorunun bile önemli olduğu bu sınav sistemlerinde soru kaçırmama gerekliliğinin farkındayız. Öğrencilerimizi bu doğrultuda eğitmek için tüm imkanlarımızı sunmaktayız.

Geleceği iyileştirmenin şimdiki genç neslin elinde olduğunu biliyoruz. Bizler de dershane olarak gençlerimize iyi eğitim verip kariyer yollarını doğru belirlemeleri için sürekli olarak çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir