Şentepe Dershane | Ankara Dershane

Şentepe Dershane


26.12.2019       378      


Şentepe Dershane

Geleceğe emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler, kendini geliştirmek, bilgilerine bilgi katmak ister. Okullarında aldıkları eğitim yeterli gelmeyebilir veya daha iyisini isterler. Bu isteklerini karışılayan en doğru adres ise Şentepe dershanedir. Aldığımız olumlu yorumlar, öğrencilerimiz tarafından tescillenen başarımız ve bu başarıda en önemli katkılarıyla alanında uzman öğretmenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Şentepe Dershanenin Amacı

Her öğrencinin anlama ve öğrenme teknikleri birbirinden farklıdır. Okullarda verilen eğitimler öğrencilere ulaşsa bile her öğrenci anlatılan konuyu hemen anlayamaz. Tekrarlara ve soru sormaya ihtiyacı vardır. Maalesef bu okul ortamında pek mümkün olmuyor. Öğretmenler ellerinden geldiği kadar öğrencilerine ders sonrasında kısıtlı bir zamanda yardımcı olmaya çalışıyor fakat yine de yeterli olamıyor. Ders içerisinde öğretmenler anlatılan bir konu üzerinde sürekli duramaz çünkü bir öğrenciye konuyu anlamaya çabaladığı sırada, aslında bir diğer öğrenci çoktan konuyu anlamıştır bile... O öğrenci ders ortamından sıkılmaya başlar ve onun için dersin verimliliği sona erer. Aynı zamanda bu diğer konuyu anlayamayan öğrenci için de geçerlidir. Biz burada öğrencilerimize en uygun teknikte ders veriyoruz. Şentepe dershane, öğrencilerin kendilerini denedikleri sınavlar yaparak; hangi eğitim tekniğine uygun olduklarını anlıyor, onlara özel hazırladığımız sınıflarda özel seçtiğimiz öğretmenlerimizle en etkili eğitimi vermeyi sağlıyoruz. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz ise belirlediğimiz günlerde deneme sınavına girerler. İstedikleri zaman, istedikleri öğretmenlerimizden sınavda yaptıkları yanlışları sorabileceği ve daha fazlası için birebir ders alabilirler. 

Metotlarımız

Önceliğimiz her zaman öğrenciler olmuştur. Onların eğitimleri sadece teknik bilgilerden değil hayat bilgisinden geçmektedir. Belirli derslerde uyguladığımız yaygın metodu; ders esnasında konu ilgili sorular sorulur, öğrenciler kendi fikirlerini söyleyebilir, aralarında fikir alışverişi yapabilir veya zıt düşebilirler ama sonunda soru sorma cesareti kazanır, kendini savunmayı, düşüncelerinin arkasında durmayı ve uyumlu olmayı öğrenirler. Eğitim kavramından hiçbir şekilde bahsedilmez ama aslında öğrencilere okul hayatında ve dışında çok şey katar. Sınav hazırlığında olan öğrencilerimiz için de soru teknikleri üzerinde duruyoruz. Soruları kısa ve basit yoldan anlama ve çözme tekniklerini öğretiyoruz. Ayrıca ek dersler düzenleyerek öğrencilerimizin konulardan geri kalmamasını sağlıyoruz. 

Şentepe dershane farkı ve ayrıcalığından yaralanmak için hemen başvurun.

Yenimahalle Dershane Önerileri

Ankara Yenimahalle dershane listesi. Üniversiteyi tercih edecek öğrencilerimiz için hangi üniversite ve bölüm tercihi yapabileceklerine ilişkin ola...

← Devamını Oku

Keçiören Dershane

Keçiören dershane konusunda oldukça başarılı bir konumdadır. Günümüzde eğitime verilen önem gittikçe arttığından dershaneler de kendi yapılanmaları...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.