POLATLI MATEMATİK KURSU | Ankara Dershane

POLATLI MATEMATİK KURSU

Ankara Dershane  POLATLI MATEMATİK KURSU

24.09.2018       889      


POLATLI MATEMATİK KURSU

Matematik eğitim hayatındaki önemini sıralamakla bitmez. Ama en genel söyleyebileceğimiz önem matematiğin bireyin hayatına şekil verecek olan üniversiteye giriş sınavındaki yeridir. Yenilenen sınav sistemine baktığımızda bu önemin bir kat daha arttığını görmekteyiz. YKS sınavının ilk oturumu olarak belirlenen TYT sınavında tüm bölümlerin sayısal, sözel ve eşit ağırlıkların karşlarına çıkacak olan 40 matematik sorusunu çözmeleri gerekmektedir. Hatta TYT puanlarının hesaplanması için matematikten en az yarım net yapmalarıda şart koşulmuştur. YKS sınavının ikinci oturumunda ise sadece eşit ağırlık ve sayısal bölümleri matematik sorularını çözücek. Temel yeterlilik sınavında sorulan matematik sorularına baktığımızda matematiğin temel konularının yer aldığını görmekteyiz. Bu soruların bazı öğrencilere kolay geldiğini görsekte matematiği sevmeyen öğrenciler için pek de hoşuna gitmediklerini görmekteyiz. Fakat unutmamak gerekir ki matematik öğrencinin karşısına çıkan sınavda belirleyici etken olarak yer almaktadır. Öğrenci sözel bölüm olsa dahi temel matematiği çözmesi gerekmektedir. Bu hususta diğer derslerin yanında matematiğide önem vermesi gerekir. Düzenli ders çalışma ve gerekli eğitim desteği ile beraber matematiği çözebilmektedir.

Polatlı matematik kursu olarak üniversite sınavında matematiğin öneminin farkında olarak sadece matematik üzerine eğitim vermekteyiz. Polatlı matematik kursu olarak öğrencilerimizin rakiplerinden bir adım önde yer alması için sayısız imkan sunmaktayız. Gelin kurumumuzun sayısız avantajlarından kısaca bahsedelim. Polatlı matematik kursu olarak eğitimlere başlamadan önce öğrencilerimizin eksiklerini görmek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Seviye tespit sınavları ile beraber hem öğrenci kurum eksikleri görmüş olur hem de bu doğrultuda örencilerimizi sınıflara yerleştirmiş oluyoruz. Polatlı matematik kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız avantaj ise öğretmen kadromuzdur. Öğrencinin matematiğe farklı açılardan bakmasını ve matematiği sevmesinin yanında kaliteli eğitim vermektedir. Bunun yanında butik anlayışımız sayesinde sınıflarda az sayıda öğrenci yer almaktadır. Polatlı matematik kursu olarak her öğrencinin derslerden verim alarak ayrılması bizim için en önemli etkenlerden biridir.

Polatlı matematik kursunun öğrenciye sağladığı diğer avantajlardan haberdar olmak adına sizleri de kurumumuza davet ediyoruz.

Ankara Dershane  MAMAK MATEMATİK KURSU

MAMAK MATEMATİK KURSU

Matematik dersine dair geçmişten günümüze birçok öğrencinin sıkıntı yaşandığı derslerin başında gelmektedir. Bunun sebebine baktığımızda öğrencinin...

← Devamını Oku

MATEMATİK PROBLEMİ

En büyük sıkıntınız olan ders nedir diye öğrencilere sorduğumuzda alacağımız ilk yanıt matematik olur. İstisnasız çoğu öğrencinin vereceği bu yanıt...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.