HEMEN BAŞVUR Ortadoğulular Kızılay Yabancı Dil Kurs | Ankara Dershane

Ortadoğulular Kızılay Yabancı Dil Kurs

Ankara Dershane  Ortadoğulular Kızılay Yabancı Dil Kurs


Ortadoğulular Kızılay Yabancı Dil Kurs

Kızılay Bulvar Ortadoğulular Vip Kurs Merkezi

Adres: Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

İletişim:  +90 312 418 20 08

Günden güne küreselleşen dünyamızda, iletişim amacıyla insanlar arasında köprüler kuran İngilizce’nin önemi yadsınamayacak kadar büyüktür.

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

 

Eğitimin bir yatırım olduğu inancıyla, öğrencilere bugünün ve hiç şüphesiz yarının rekabetçi sektöründe bir adım önde olmayı garantileyen bir kurum olarak hizmetinizdeyiz. Kurumumuz olarak 2002 yılından bu yana İngilizce eğitiminin her aşamasında sizlerle yakaladığımız sayısız başarının haklı gururunu yaşamaktayız.

KURUMUMUZA İLİŞKİN GENEL ÖZELLİKLER

Kurumumuzda İngilizce eğitiminin tüm aşamaları alanında uzman öğretmenlerce verilir.

Öğretmenlerimiz, İngiliz Dili ve Edebiyatı , İngilizce Öğretmenliği ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur.

Speaking öğretmenlerimizin tamamı native speaker’dır.

Sınıflarımız 14-16 kişiliktir.

Dersliklerimiz eğitime uygun ortam, genişlik ve donanıma sahiptir.

Tüm eğitim materyalleri ve kitaplar kurumumuzca ücrete dahil olarak ( ücretsiz) temin edilir.

Devam – devamsızlık, sınav takibi, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi, ödev takibi, internet programımız aracılığı ile günlük olarak yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz etüt – telafi, özel ders, program saatleri ve takvim konusunda ÖĞRENCİ İŞLERİ tarafından bilgilendirilir.

Öğrencilerimizin her seviyede toplam ders saatinin %10 u kadar ücretsiz telafi dersi hakkı bulunur. Öğrencilerimiz, öğrenci işleri ile iletişime geçerek, öğretmeninin de yönlendirmesiyle uygun gün ve saatte dersini telafi edebilir.

Öğrencilerimizin devamsızlığı toplam ders saatinin %10’unu geçemez.

Her seviyede 2 ana sınav uygulanır. Bu sınavların ortalaması 100 üzerinden 70 olmalıdır. Bu koşulu sağlayan öğrencilerimiz, bir üst seviyeye geçmeye hakkı kazanır.

Her seviyede Yabancı hocalarımızdan haftada 2 kez düzenlenen (speaking) programlarına katılma imkanı sunulur. Seviyeler arasında 1 haftalık dinlenme süresi bulunur.

Kurumumuz MEB’e bağlı olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz eğitim aldığı seviyelere uygun olarak MEB İngilizce Katılım Sertifikasını almaya hak kazanır.

Kurumumuz 7 katlı müstakil bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Ulaşım açısından son derece rahat bir konumdadır. Tek girişi bulunan ve güvenlik kameralarıyla 7/24 izlenen güvenli bir eğitim kurumudur.

Dil Okulumuz 15 yıldır kaliteli ve memnuniyet esasına dayalı olarak İngilizce eğitimi vermektedir. Bu bağlamda kurumunuz personeline hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Genel İngilizce

1. AŞAMA

 

Kurumumuzu tercih eden kursiyerler öncelikle temel eğitim niteliği taşıyan Genel İngilizce seviyelerinden uygun oldukları herhangi birine SEVİYE TESPİT SINAVI ile alınırlar. Seviye Tespit Sınavı kağıt üzerinde yapılabilmektedir.

 

Bu sınav yaklaşık 60 dakikalık bir sınav olup ;

 

Dinleme (Listening)

Okuma   (Reading)

Dilbilgisi (Grammar)

Kelime bilgisi (Vocabulary)  becerilerini ölçmektedir.

2. AŞAMA

Seviye Tespit Sınavına katılan bir kursiyerimiz daha önce İngilizceyle ilgili bir eğitim almamışsa başlangıç düzeyindedir. Diğer seviyeler için kursiyerimiz bulunduğu seviyede %70 lik bir başarı sağlayarak bir üst seviyeye geçebilir. Bu seviyeler;

 

a) Elementary (Başlangıç düzeyidir. Beginner düzeyini de kapsamaktadır. )

 

Uluslararası düzeyde A1 – A2 seviyesine karşılık gelmektedir. 120 saatlik bir programdır. Bu seviyede 4 beceri (okuma-dinleme-konuşma-yazma) ile ilgili eğitim verilir.

 

b) Pre-Intermediate ( Orta düzeyden bir önceki seviyedir. )

 

Uluslararası düzeyde B1 seviyesine karşılık gelir. 120 saatlik bir programdır. Bu seviyede 4 beceri ( okuma-dinleme-konuşma-yazma) ile ilgili eğitim verilir.

 

c) Intermediate (Orta düzeydir.)

 

Uluslararası düzeyde B2 seviyesine karşılık gelmektedir. 120 saatlik bir programdır. Bu seviyede 4 beceri (okuma-dinleme-konuşma-yazma) ile ilgili eğitim verilir.

 

d) Upper-Intermediate (Orta üstü düzeydir. )

 

Uluslararası düzeyde C1 seviyesine karşılık gelir. 120 saatlik bir programdır. Bu seviyede 4 beceri (okuma-dinleme-konuşma-yazma) ile ilgili eğitim verilir.

 

e) Advanced (İleri düzeydir. )

 

Uluslararası düzeyde C2 seviyesine karşılık gelir. 100 saatlik bir programdır. Ağırlıklı olarak konuşma (speaking) programı uygulanır. Çalışılan makaleler ( ESSAY ) bu seviyenin kelime bilgisine uygun olarak terminolojik bir içerik taşır. Farklı alanlara ait makaleler üzerinde  çeviri-okuma-anlama çalışmaları yapılır.

 

Kurumumuzda konuşma dersleri (speaking) anadili İngilizce olan (native) öğretmenlerce verilir. Her seviyede eğitim boyunca 20 saat speaking (konuşma) eğitimine katılabilme imkanı sunulur. Bu program anadili İngilizce olan (native ) eğitmenlerce verilmektedir.

 

Genel İngilizce Eğitim Programımız

 

a) Elementary (Başlangıç düzeyidir. Beginner düzeyini de kapsamaktadır. ) Uluslararası düzeyde A1 – A2 seviyesine karşılık gelmektedir. 100 Saat Integrated skills + 20 Saat Konuşma (Speaking) olarak özel ders programınız yapılmıştır.

 

b) Pre-Intermediate ( Orta düzeyden bir önceki seviyedir. ) Uluslararası düzeyde B1 seviyesine karşılık gelir. 100 Saat Integrated skills + 20 Saat Konuşma (Speaking) olarak özel ders programınız yapılmıştır.

 

c) Intermediate (Orta düzeydir.) Uluslararası düzeyde B2 seviyesine karşılık gelmektedir. 100 Saat Integrated skills + 20 Saat Konuşma (Speaking) olarak özel ders programınız yapılmıştır.

 

d) Upper-Intermediate (Orta üstü düzeydir. ) Uluslararası düzeyde C1 seviyesine karşılık gelir.100 Saat Integrated skills + 20 Saat Konuşma (Speaking) olarak özel ders programınız yapılmıştır.

 

15 yıllık tecrübe

Alanında uzman yabancı hoca desteği

Uluslararası geçerliliği olan testler

Ücretsiz speaking club (derste görülen speaking haricinde)

Verilen ödevlerin kontrolü ile öğrencinin gelişiminin takibi

MEB onaylı katılım belgesi

 

Nasıl çalışma yapmanız gerektiği ile ilgili uzman desteği

Avrupa standartlarında dil seviyeleri

A1-A2 Elementary Temel Seviye

B1 Pre-Intermediate Orta Düşük Seviye

C1 Upper-Intermediate Orta Üstü Seviye

C2 Advanced İleri Seviye/ Dilde Yeterlilik

Speaking Club

İş Hayatında İngilizce

Ankara Dershane  Kızılay Kişisel Gelişim Kursu

Kızılay Kişisel Gelişim Kursu

Kızılay kişisel gelişim kursu  başlığı altında sizlere öncelikle özel öğretim kurslarından bahsetmek ve kısada olsa bilgilendirmek istiyorum. Bu öz...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Ortadoğulular Kızılay KPSS Kurs

Ortadoğulular Kızılay KPSS Kurs

Bu kapsamda matematik, sayısal bir ders olduğu için, öğrencilerin büyük çoğunluğu zorlanmakta ve bu nedenle çoğu sınavdan düşük puan almaktadırlar....

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.