HEMEN BAŞVUR Mamak AYT Kursu | Ankara Dershane

Mamak AYT Kursu

Ankara Dershane  Mamak AYT Kursu


Mamak AYT Kursu

Mamak AYT Kursu

Mamak AYT Kursu, öğrencinin geleceğinin belirlemesine yardımcı oluyor. Nitelikli ve alanında uzman rehberlerimiz tarafından öğrencinin kariyer basamaklarının ilk adımlarını sağlayıp geleceğini inşa etmesi için onlara yol gösteriyor. Üniversite sınavında karşısına çıkan bazı farklı ya da zor problemleri yapamıyor. Bazıları çalışma düzenini bir türlü oturtamıyor. Üniversiteye giriş sınavları yaklaştıkça adaylar streslenip heyecanlanıyor. Birçok aday da heyecan nedeniyle basit hatalar yapıyor. Bazıları ise adaylara verilen süreyi doğru kullanamıyor. Eğitim düzeyi düşmesine rağmen sorular yıldan yıla zorlaşıyor.

Üniversite kazandıran kurslar

Üniversiteyi kazanan adaylar ise lisans derslerini verebilecek seviyeye ulaşamıyor. Örneğin matematikte yeterince uzmanlaşamayan bir matematik öğrencisi Mühendislik Fakültesini kazandıktan sonra derslerde güçlük çekiyor. Türkçede zor paragrafları okumada güçlük çeken bir öğrenci ALES’te de istediği puanın çok altında alabiliyor.

YKS AYT kursu öğrenciye en uygun yolu gösteriyor. Adayların problem çözme yollarını, farklı sorulara karşı çözüm üretebilme yetisini kazandırıyor. Bu sadece TYT-AYT’de geçerli olmayıp öğrencinin kurstan kazandığı yetiler, aynı zamanda lisans derslerine ve kişinin girebileceği diğer sınavlara da yardımcı oluyor.

Eğitimlerimiz profesyonel öğretim kadromuz tarafından veriliyor. Dersler verildikten sonra test çözdürülüyor. Böylece konunun unutulması engellenip öğrencinin eksik kaldığı yerler tamamlanıyor. Kurslarımız üstelik her seviyeden öğrenciye uygun. Başarı durumu düşük olan öğrenciyle birebir ilgilenip eksikliği tamamlanıyor. Ayrıca, öğrenciler, motivasyonunu engelleyen faktörleri rehber hocalarıyla tartışabiliyor. Hâlihazırda başarılı öğrencilere de özel programlar üretiliyor.

Mamaktaki en iyi kurslarda eğitim

Öğrenciler için sınavı kolaylaştıran Mamak AYT kursu, öğrencilerin farklı problemlere çözüm üretme yetisini kazandırıyor. Kursumuza gelen öğrenci aynı zamanda kendisine verilen süreyi doğru yönde kullanabiliyor. Motivasyonu artan öğrenci, planlı çalışıyor. Eksiksiz öğrenmeye özen gösterilip öğrencinin ders sorunlarıyla özel olarak ilgileniliyor. Sınav sonrasındaki tercih döneminde hocalarımız, öğrencilerimze tercihlerinde yardımcı oluyor.

TYT’den sonraki sınav, Alan Yeterlilik Testi, lisans (4 yıllık ve üstü) öğrenimi için zorunludur. Bu sınavda öğrenciler, kendi alanındaki testleri çözüyor. 180 dakika (3 saat) süreyle kısıtlanan ve 4 ayrı testi içeren sınav, düzenli ve sağlıklı bir çalışma gerektiriyor. Sınavdan başarıyla çıkan adaylara ise yepyeni kapılar açılıyor. Öğrenciler mesleğini seçerek programlara yerleşiyor.

Ankara Dershane  Mamaktaki dershaneler

Mamaktaki dershaneler

Mamaktaki dershaneler, Ankara’nın en seçkin kurumları arasına girmiş dershane seçeneklerinin de yer aldığı geniş bir grup olarak karşımıza çıkmakta...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  TYT soru ve cevapları 2019

TYT soru ve cevapları 2019

Temel yeterlilik sınavı TYT soru ve cevapları 2019 öğrenciler sınavı atlatır atlatmaz çok merak etmektedir. İlk kademe sınavı olan TYT sınavı sonuç...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.