Eğitim

Keçiören Butik Dershane | En İyi Keçiören Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

kecioren butik dershane en iyi kecioren butik dershane fiyatlari yorumlari listesi 7811

Keçiören Butik Dershane | En İyi Keçiören Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Keçiören Butik Dershane


Keçiören dershane birçok veli ve öğrencinin tercihlerinden bir tanesi. Öğrenciler özellikle sınav senelerinde dershanelere akın etmektedir. Bunun için mantıklı birçok gerekçe vardır.

Tek başına okul öğrencinin bu tarz sınavlarda başarılı olması için çoğu zaman yeterli olmayacaktır. Ayrıca öğrenci evde tek başına ders çalıştığı vakit de mutlaka anlamadığı birçok konu olacaktır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Bu konular üzerinden özel ders almak dershaneye göre oldukça maliyetli olabilir. Bunun yanı sıra bu tarz alternatifler çoğu zaman dershanelerin yerini tutmaz.

Çünkü dershaneler öğrencilere rekabet duygusunu kazandırırlar ve bu şekilde öğrenciler lise ve üniversite sınavlarına girdikleri vakit herhangi bir şekilde şoka uğramazlar.

Bunun sebebi de dershanede pek çok kez sınava girerek bu tarz deneyimlere ulaşmaları olacaktır. Bu şekilde önemli sınavlara girerken de heyecan olarak da avantajlı olacaklardır.

Ayırca dershaneler vermiş olduğu eğitimlerle birlikte tekrarlatıcı bir özelliğe de sahiptir. Öğrenci burada almış olduğu eğitimle daha önceden bildiği konuları hem tekrarlamış olur böylece de konular daha da pekişir. Keçiören dershane öğrencilere vermiş olduğu eğitimle birçok kişinin takdirini kazanmıştır.

Kaliteli Dershane


Dershaneye gitme kararı verildikten sonra öğrenci ve velileri bekleyen bir diğer konu da dershane seçimi konusudur. Alternatiflerin çoğalmasıyla bu iş de oldukça zorlaşmıştır.

Fakat bu aynı zamanda kaliteyi de artırmış bunun yanı sıra da öğrencilerin tam olarak istediği dershaneyi bulması da oldukça kolaylaşmıştır.

Öğrenci ve veli çevresinden dershaneler hakkında bilgi aldıktan sonra internet üzerinden de bazı araştırmalar yaptıktan sonra büyük oranla gidecekleri dershane konusunda karara varırlar.

Fakat tam kararı vermeden önce kişilerin dershaneleri ziyaret etmesi de doğru olacaktır. Bu ziyaretler sırasında birçok konu üzerinde durulabilir. Bu konulardan bir tanesi etüt konusudur.

Bazı dershaneler yoğunluktan dolayı etüt hizmeti vermemektedir. Eğer öğrenci bu hizmeti kesinlikle almak istiyorsa tercihini bu tarz dershanelerden yana kullanmamalıdır.

Bir diğer önemli konu da sınıf mevcududur. Sınıf mevcudu ne kadar az olursa öğrenci için o kadar iyi olacaktır. Kaliteli dershane tüm bunların yanı sıra bu zamana kadarki başarı oranlarıyla da kendini büyük ölçüde belli etmektedir.

Keçiören Hakkında

Keçiören, Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören ismi söylenip yazıldığı gibi “keçilerin ören yeri” kelimelerinin birleşmesiyle oluşur. Ankara Keçisinin otlak yeridir ve daha önceleri kullanılan tarihi yerleşim yeri anlamında ören kelimesiyle birleşmiştir.

Nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Ankara’nın nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Daha önce Altındağ ilçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören’in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçenin 47 mahallesi ve 11 semti bulunmaktadır.

Keçiörendeki dershaneler genç nüfus sayısı fazla olduğundan dolayı 200 e yakındır. Fazlasıyla eğitim kurumuna sahip olan Keçiören dershane sisteminde de kendi içinde ayrılarak butik dershane ve en fazla 16 kişilik olan normal dershaneler olmak üzere eğitim vermektedir.

Keçiörendeki butik dershaneler de her öğrenci eğitim kurumu için özeldir ve birebir ilgi gösterilir. Keçiören deki butik dershaneler de öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissettikleri, yöneticileri ve öğretmenleri ile yüz yüze iletişim kurabildikleri, kitle dershanesi anlayışından uzak dershanelerdir.

Keçiören Butik Dershane | En İyi Keçiören Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Keçiören Butik Dershane Nedir

Keçiören deki butik dershaneler 5-6 kişilik gruplardan oluşan özel ders niteliğinde ders eğitimi veren kurumlardır.

Öğrencilere düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırmak veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik seviye grubu oluşturup matematik ve geometriden eksikliklerini kapatması için 200 saate yakın ders uygulaması yaparak yeni döneme hazırlayıp eksikleri kapatılır.

Bu seviye grubunda konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırılıp eve ödev çalışması bıraktırılmaz.

Evde sadece tekrarlar yapılıp bol soru çözümü yaptırılır. Ayrıca Keçiörendeki butik dershanelerde soru çözümü ve etütler için randevu almak zorunda kalmazsınız.

Normal dershanelerde bu randevu sistemi 15 gün sürebilir. Ama butik dershaneler de her hafta etüt sistemi mevcuttur. Öğrenciler öğretmenlerine her daim ulaşıp çözemediği sorular ve anlamadığı konularla ilgili etütlerini alabilme şansına sahiptirler.

Bire bir etütlerde öğrenci kendi dersine giren öğretmeninden etüt ünü alabilir. Butik dershanelerde stajyer ve etüt öğretmeni çalıştırılmaz hepsi en az 5-6 yıl tecrübesi olan uzman öğretmenlerdir.

Keçiören deki butik dershaneler de öğrenci sayısı az olduğundan dolayı rehber öğretmen kişiye özel programlar hazırlayıp yakından takip eder ve veliye bilgilendirilmesini yapar.

Butik dershaneler de öğrenciler özel derse de ihtiyaç duymazlar normal bir dershaneye giden öğrenci dershaneye vereceğin ücretin üstüne özel dersi de eklediğinde butik dershane fiyatını geçmektedir.

Keçiören deki butik dershaneler de dönem içerisin de denemeler ve Türkiye geneli sınavlar da yapılarak öğrencilerin ne kadar başarısını yükselttiği incelenip veliye bilgilendirilir.

Dönem içinde yapılacak eğitici seminerler öğrencileri motive edip sınava hazırlık aşamasında yardımcı olmaktadır. Öğrencide motivasyon eksikliği dikkat dağınıklığı ve sınav heyecanı varsa bunların önüne geçilen psikolog eğitimleri verilmektedir.

Keçiören Butik Dershane | En İyi Keçiören Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir