Eğitim

Gölbaşı Dershane | En İyi Gölbaşı Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

golbasi dershane en iyi golbasi dershane fiyatlari yorumlari listesi 7802

Gölbaşı Dershane | En İyi Gölbaşı Dershane Fiyatları Yorumları Listesi;

Gölbaşı’ndaki Dershaneler


Geçenlerde Gölbaşındaki dersanelerden birine iş görüşmesine çağırıldım. Evime uzak olduğu için yaklaşık iki saat öncesinden yola çıkmaya karar verdim.

Güzelce hazırlandıktan sonra yola koyuldum. İki araç kullanarak geldiğim Gölbaşında kısa bir arayışın ardından görüşme yapacağım kuruma geldim. İş görüşmelerinde altın kural “beklemek” daha doğrusu bekletilmekti.

Neyse bir süre sonra içeriye davet edildim. Müdür bey beni sıcak bir şekilde karşıladı. Çalışma şartlarından ücrete kadar her şeyi konuştuk. Kararımı birkaç gün içinde açıklayacağımı söyleyip dersaneden ayrıldım.

Birkaç adım atmıştım ki başka bir dersane daha gördüm. Hazır buralara kadar gelmişken ona da uğrayıp şansımı denemek istedim. Görüşmemi tamamlayıp kurumdan ayrıldım.

Gölbaşı Dershane | En İyi Gölbaşı Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Birkaç sokak uzaklaşmıştım ki yan yana iki dersane daha gördüm. Gölbaşı’ndaki dersaneler birbirine ne kadar da yakınmış diye düşündüm. Dersanelerin ikisine de girip görüşmemi yaptım.

Gölbaşı’ndaki dersaneler birbirine çok yakınmış dedim kendi kendime. Yol üzerinde birkaç dersane daha olduğunu öğrendim.

Vakit kaybetmeden onlara da uğrayıp görüşmelerimi yaptıktan sonra bugün Gölbaşı’ndaki dersaneler ile görüşmelerimi tamamladığıma göre göl kenarına gidip bi çay içerek yorgunluğumu ancak atabilirim diyerek hemen yola koyuldum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir