Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu | Ankara Dershane

Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu

Ankara Dershane  Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu

25.07.2019       451      


Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu

Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu

Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu kapsamında sadece 12. Sınıf öğrencileri ya da mezun gruplar değil ara sınıflardaki öğrenciler de eğitim alabilmektedir. 9,10 ve 11. Sınıf öğrencilerinin eğitim düzeyine uygun üniversite sınavı ön hazırlık kursları ile siz de sınav hazırlığına erken başlayarak başarınızı garanti altına alabilirsiniz.

Birçok ebeveyn gibi bizim dönemimizde de üniversite hazırlık kursu için lise son sınıfa geçilmesi beklenir, son bir yıl okula ek olarak kursa ya da dershaneye gidilir ve sınava girilirdi. O zamanlar böyle kişisel eğitim programları, öğrenci koçluğu, eğitim modelleri, öğrenme stilleri gibi ayrıntılar henüz keşfedilmemişti. En azından bizim ülkemizde. Belki çoğu ailenin Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu gibi ek harcamalara ayıracak bütçesi olmadığından ya da rekabet bu kadar baskın şekilde hissedilmediğinden üniversite hazırlığı son seneye bırakılırdı. Eğitimde daha bir eşitlik vardı bir de. Kolejler, özel okullar şimdiki kadar fazla değildi. Hemen hepimiz aynı türden devlet okullarında, aynı müfredatlarla eğitim görüp sınava giriyorduk. Yani sınavlarda bile fırsat eşitliği vardır.

Etimesgut en başarılı kurslar

Oysa günümüzde bu yarış pek çok öğrenci için oldukça zor ve başarı şansları çok düşük. Özellikle de özel okullara, kolejlere para harcayacak durumda olmayanlar; üniversite sınavı, lise geçiş sınavı gibi sınavlarda dezavantajlı bir durumda. Çünkü özel okulların pek çoğu seneler öncesinden öğrencilerini bu tür sınavlara adım adım hazırlıyor. Hatta özel okulların 12. Sınıfı neredeyse tamamen üniversite sınavına hazırlık formatında geçiyor. Siz de bu tür okullarda eğitim alma olanağına sahip olamayanlar arasındaysanız, iyi bir geleceğe sahip olmak için kendi şansınızı yaratmaya mecbursunuz. Bunun için de, size en çok yararı dokunacak kurumlar; Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu gibi sınav odaklı eğitim veren kurumlar. Elbette ki, Etimesgut üniversite sınavına hazırlık kursu fiyatları da sizi biraz zorlayabilir. Fakat Etimesgutun en başarılı üniversite hazırlık kursları gibi bu işte deneyimli kurslarla üniversite sınavında daha yüksek bir şansa sahip olabileceğinizi hesaba katmalısınız. Önemli olan sizi gerçekten bu sınava iyi hazırlayabilecek bir kurs bulmak, kişisel çabanız ve emeğinizle kursun etkinliğini maksimum seviyeye çıkarmak.

 

Ankara Dershane  Ankara KPSS Kursu

Ankara KPSS Kursu

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavlardan biri olan KPSS, kamuda çalışacak olan bireylerin seçimini sağlamak maksadıyla yapılan bir sınavdır. Bu...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Etimesgut tyt dershanesi

Etimesgut tyt dershanesi

Etimesgut tyt dershanesi, üniversite sınavı Temel Yeterlilik Testi için en kapsamlı eğitimi alabileceğiniz kurslardan biridir. Etimesgut tyt dersha...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.