HEMEN BAŞVUR Çankaya dershane | Ankara Dershane

Çankaya dershane

Ankara Dershane  Çankaya dershane


Çankaya dershane

Eğitim bireylerin her anlamda gelişmesi ve nispeten kalıcı davranışlar ortaya koyabilmesi sürecidir. Ülkemize baktığımız zaman yaklaşık 18 milyon öğrenci bulunmaktadır, devlet okullarında eğitim hayatına devam edenlerinin sayısı oldukça fazladır. Kalabalık ortam eğitim sürecini etkisizleştirdiğinden özel eğitim kurumları bu aşamada devreye girmiştir. En çok tercih edilen eğitim kurumlarından bir tanesi de dershanelerdir, öğrencileri hem akademik derslere hem de sınavlara hazırlaması açısından önemli işler yapmaktadırlar. Çankaya dershane Ankara’da hizmet sunan eğitim kurumumuzdur, bu alanda yıllardır olduğumuz için öğrencilerin geleceği daha iyi planlaması adına her zaman yardımcı olmaktayız. Eğitim kademelerine en iyi şekilde geçmeleri ve bu süreçte sosyalleşmeleri bizlerin en temel amacıdır.

Profesyonelce yönetilen dershanemiz her açıdan titiz çalışmalar yapılarak bugünlere gelmiştir. Öğrenciler için akademik süreci en iyi biçimde geçirmek ve sınavlarda en iyi puanı almak ilk hedefimizdir. Ardından okul seçimi ve üniversite adayı ise köklü üniversiteleri seçmek bulunmaktadır. Öğrencilerimizin hangi alanda yeteneklerinin bulunduğu ve nelere ilgi gösterdiği bizim için oldukça önemlidir çünkü ilerleyen süreçlerde bu durumlar meslek seçimi için yardımcı olacaktır. Çankaya dershane olarak alanında uzman rehberlik servisimiz sayesinde gerek mesleği rehberlik dersleri gerekse de eğitsel çalışmalar büyük bir hızla devam edecektir. Öğrencilerin psikolojik olarak sorunlar yaşaması durumunda öğrencilere doğrudan yardımcı olacağız ve problemin ortadan kalkması için el birliği ile çalışacağız.

Çankayada Hizmet Sunan Dershanemiz

Dershanemiz işinin ehli olan öğretmenlere sahiptir, her şeyden önce şunu net bir şekilde söylemek istiyoruz; öğretmenlerimiz işlerini severek yapmaktadır. Öğrencilere bir kelime öğrettiğinde dahi mutlu olan öğretmenlerimiz sayesinde bugün Çankaya dershane olarak bu konumlara geldik. Dershanemiz tam öğrenme modelini etkin bir şekilde kullanmaktadır, yani öğrencilerden sadece bir tanesinin bile akademik konu olarak geri kalması mümkün değildir. Birebir etüt aimkânlarımız sayesinde öğrenciler konu eksiklerini bizzat öğretmenlerimiz sayesinde kapatabilir ve rakiplerini her açıdan geçebilir. Öğrenciler bizlerin geleceğidir, geleceğimiz için hep birlikte çalışmamız gerekmektedir. Ailelere de bu aşamada önemli görevler düşmektedir, bizleri arayarak dershanemiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Gelin beraber güzel bir gelecek kuralım.

 

 

Ankara Dershane  Ankaranın en iyi eğitim veren dershanesi

Ankaranın en iyi eğitim veren dershanesi

Geleceklerin en büyük anahtarı, gençlerdir ve gençlerin eğitilmesi sürecine verilmesi gereken önem her geçen gün daha fazla olacağından dolayı, gen...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Kızılay dershaneler

Kızılay dershaneler

Eğitim süreci içerisinde kimi oluşumlar ya da faaliyetler büyük önem taşımaktadır. Bunların başında pek tabii eğitimin verildiği okullar gelmektedi...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.