HEMEN BAŞVUR Ankarada Özel Öğretim Kursu | Ankara Dershane

Ankarada Özel Öğretim Kursu

Ankara Dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu


Ankarada Özel Öğretim Kursu

Ankarada Özel Öğretim Kursu

Özel eğitim kursları, zorunlu olmayan, bireylerin istedikleri takdirde seçtikleri bir okul dışı eğitim sistemidir. Bu sayede öğrenciler okulun yeterli olmadığı yerlerde ders takviyesi alma ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Ankarada özel öğretim kursu çocuklarına en iyi eğitimi sağlamak isteyen anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Özel Eğitim Kurslarının Verdikleri Hizmetler Nelerdir?

Ankara’da bulunan özel eğitim kursları farkı alanlarda eğitim vermektedir. Bu alanlar;

 • Türk Dili ve Edebiyatı,
 • Matematik,
 • Fizik,
 • Kimya,
 • Biyoloji,
 • Tarih,
 • Coğrafya
 • Felsefedir.

Belirlenen bu alanlarda bakanlıkça belirlenen süreler dahilinde eğitim yapılmaktadır. Yukarıda yer alan farklı her program için haftada en az üç kere ders verilmesi gerekmektedir. Bu alanlarda en fazla sekiz saat ders verilmesine onay verilmiştir.

Bu öğretim kursları genel müdürlük tarafından onaylanmış sınavlar düzenlerler. Bu sınavda öğretilen bilgilerin anlaşıp anlaşılmadığını ölçülmek esastır.

Bu kurslar her öğrenciyi bu sınavlardan aldıkları notların seviyesine göre bir sınıfa yerleştirerek verimliliği artırmayı amaçlarlar.

Ankarada özel öğretim kursuna katılan kişiler bu sınavlara para ödemezler çünkü; bu sınavlar tamamen ücretsiz sınavlardır. Sınav sonrasında, sınava giren öğrencilerin başarılarının düzenli kontrol edilmesi amacıyla öğrencilerin verileri saklanır.

Bu sınavlar genellikle eğitim verilen dönemin başında ve sonunda yapılır.

Sınav bittikten sonra, öğrencilere sonuçları hakkında geri bildirim verilir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Hizmetleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerine,

 • Öğrenci Takip Merkezi Desteği,
 • Bireysel Koç Öğretmen Desteği,
 • Danışman Öğretmen Desteği vermektedir.

Verilen bu destekler ile öğrenciler sınavlara hazırlanırken rakiplerinden bir adım öne geçmiş oluyorlar.

Ortadoğuluları tercih eden öğrenciler akademik eğitimde rakiplerini geride bırakmakla kalmıyor, gelecekteki hedeflerine dair net bir planları oluyor. Aldıkları kaliteli eğitim sayesinde hayatlarının her alanında başarılı oluyorlar. Tüm bu eğitimleri alırken de dershane, ek ders ve özel ders gibi ekstra derslere ihtiyaç duymuyorlar. Ortadoğuluların eğitim anlayışı ve kalitesi sayesinde, öğrencilerin başarı isteği, çalışkanlılıkları ve azmi birleştiğinde ortaya öğrencilerin her istediğini alabildiği, her şeyi başarabildiği bir tablo çıkıyor.

Ankara Dershane Çayyolu dershane

Çayyolu dershane

Ülkemizde çayyolu dershane sisteminin yaygınlaşmasının en büyük nedeni okullarda öğrencilerin daha geri planda kalarak, doğru yöne eğilim göstereme...

← Devamını Oku
Ankara Dershane ANKARANIN BAŞLICA DERSHANELERİ

ANKARANIN BAŞLICA DERSHANELERİ

Ankaranın başlıca dershaneleri hakkında konu başlığında ilk olarak dershanelerin amacını ve verdikleri eğitim hakkında bilgilendirmeye gayret edece...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.