Eğitim

Ankara Temel Lise | En İyi Ankara Temel Lise Fiyatları Yorumları Listesi

ankara temel lise en iyi ankara temel lise fiyatlari yorumlari listesi 7680

Ankara Temel Lise | En İyi Ankara Temel Lise Fiyatları Yorumları Listesi; Öğrencinin hem kursa hem de normal bir liseye gitmesinin zorluklarından biriside maddi açıdan yarattığı külfettir. Hem okul için hem de kurs için öğrenci bir çok kez ayni masrafları yapmaktadır. Fakat temel liseye gelen bir öğrenci tek bir yerde eğitim gördüğü icin yol masrafı dahil olmak üzere kitapları, okul icin ve kurs için yaptığı masraflar teke inmektedir. Bunun yanısıra bir çok kurum devlet okullarındaki yetersiz eğitimi fırsat ortamına çevirmiş fiyatlarını çok uçuk tutmuştur. Vicdan politikasını esas tutan Ortadoğulular eğitim kurumu her bütçeyi düşünüp durumu olmayan öğrencilerin eğitimden mahrum kalmamasını hedeflediği için fiyatları birçok Temel liseye oranla çok uygun tutulmuştur. Ortadoğulular eğitim kurumu bir ticarethane mantığıyla değil vicdanlı bir eğitim kuruluşu olarak temel lise olarak da hizmet vermektedir. Hem bütçeme uysun hem de kaliteli bir ortamda eğitim görsün çocuğum diyorsanız adres bakanlıklar 135 numara…

Ankara bulunan ve Eğitim sektöründe15 yıldır dershane ve özel ders olarak hizmet veren Ortadoğulular eğitim kurumu temel lise dönüşümünün başlamasıyla bu alanda da hizmet vermektedir. Dershane sektörü öğrencilerin okullarında yeteri kadar eğitim görememesi sonucu mecburi bir hizmet durumuna gelmiştir. Öğrencilerin Okul da yeterli kadar ders göremediğini bilen eğitim konusunda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından destek eğitim veren dershaneler temel liseye dönüşülmesi sonucu daha avantajlı bir eğitim yuvası haline gelmiştir. Çünkü zaten yıllardır okulun eksik kaldığı yerler tamamlamak için hizmet veren dershane sektörü dönüşümle beraber hem okul hem kurs kısmına bürünmüş ve öğrenciyi eksiksiz bir hale getirmeye başlamıştır. Sizde öğrencim temel liseye gitsin hem okulu hem kursu olsun diyorsanız en doğru tercih olan Ortadoğulular güçlü eğitim temel lisesi sizlerle.

Ankara Temel Lise | En İyi Ankara Temel Lise Fiyatları Yorumları Listesi

2021-2022 eğitim öğretim dönemine üniversite sınavının kaldırılıp yerine yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS sınavı duyurusuyla başladık. Devamında birçok öğrenci telaş içerisinde yeni sınav sisteminin hakkında bilgi edindikten sonra çalışmalarına devam etti. Karşılarına nasıl bir sınav çıkacağını bilmeyen ve daha önceden çalışmaya başladıkları eski sınav sistemi değişmesi ile öğrenciler hem sınav stresi hem de sınav hazırlıkları arasında kalmıştır. Fakat unutmamak gerekir ki düzenli ve verimli bir çalışmanın ardından karşınıza çıkacak olan sınavda başarısızlık sağlamanız mümkün değildir.

Öğrencinin değişen sınav sistemine ve sınav stresine aldırmadan son sürat çalışmalarına devam etmelidir. Bu konuda en büyük görev öğrencinin en yakın destekçisi ailesine düşmektedir. Öğrencileri maddi manevi desteği esirgemeden yanlarında bulunmalı ve bunları çocuklarına hissettirmelidir. Bunun yanında öğrencinin bağlı olduğu kuruma ve öğretmenlere büyük görevler düşmektedir. Fakat devlet liselerinde öğrenciler üzerinde fazla durulmadığı ve yeteri kadar her öğrenci ile ilgilenilmediği gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Bu etapta öğrencinin karşısına kaçınılmaz bir fırsat çıkmaktadır. Son birkaç yıldır popüler hale gelmiş olan temel liseler öğrenciyi yeni sınav sistemine hazırlayacak kaliteli eğitim ve psikolojik desteği barındırmaktadır. Dershane temelli olan bu kuruluşlar öğrenciyi okul dersleri ile boğmak yerine onları sınava hazırlayacak derslerin yer aldığı kuruluşlardır.

Ankara Temel Lise

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak 2002’den bu yana öğrenci odaklı verdiğimiz eğitimle beraber birçok başarıya imza attık. İlk yıllarda butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz bu sayede elde ettiği başarılarla birçok öğrenciyi üniversiteye yerleştirmiştir. Bu anlayışı ilerleyen yıllarda da devam ettiren kurumumuz Ankara temel lisesini bünyesine dahil ettiği süreçte de butik eğitim anlayışını benimseyerek kayıt olan bütün öğrencilerimizin başarı ile ayrılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Değişen sınav sistemine en kısa sürede ayak uyduran temel lisemizin öğrencilerine nasıl bir eğitim fırsatı sunduğundan bahsedelim. Eğitim sürecimizde ilk olarak kayıt olan öğrencilerimizi eğitim koçları ve psikologlar ile görüştürmekteyiz.

Öğrenciyi yakından tanımak, hedeflerini, yeteneklerini belirlemek adına yapılan görüşmelerden sonra öğrencileri dönemin başından bir yıl içerisinde izlemesi gereken yolları belirliyoruz. Devamında öğrencilerimize uyguladığımız seviye tespit sınavları ile onları sınıflara yerleştiriyoruz. Dönem içinde tekrarlanan seviye tespit sınavları ve deneme sınavları ile öğrencilerimizin sene içerisinde eksiklerini belirleyip o doğrultuda ilerlemelerini sağlıyoruz.

Ankara Temel Lise | En İyi Ankara Temel Lise Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara temel lise tyt ve yks kursu olarak deneme sınavı sonuçları üzerinden bireysel etütlere yönlendirerek eksiklerini tamamlıyoruz. Ankara temel lise tyt ve yks kursu butik eğitim anlayışını benimsediği için sınıflarımızda öğrenci sayısı 8-10 arası değişmektedir. Böylelikle öğrenciler derslere daha rahat odaklanabilmektedir. Ankara temel lise tyt ve yks kursu olarak dönem başında kontenjanlarımızı belirleyip bunun üzerinden öğrenci alıyoruz.

Bizim için önemli olan bünyemizde çok öğrenci barındırıp bir kısmının başarılı olup bir kısmının ise başarısız olması değildir. Az sayıda öğrenci alarak onları hakkettiği başarılara ulaştırmak adına yol izlemekteyiz. Bu düşüncenin sayesinde her öğrenci ile birebir ilgilenme imkanı sağlıyoruz. Bu da Ankara temel lise tyt ve yks kursu öğrenci merkezli eğitim benimsediğinin en büyük göstergesidir. Ankara temel lise tyt ve yks kursunda alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz ders işleyiş esnasında her öğrenci konuyu anlamadan bir diğer konuya geçmemeye özen gösterir. Hala sıkıntı yaşayan öğrencilerimiz için de az önce bahsettiğimiz gibi bireysel etüt esnasında öğretmen öğrenci şeklinde konunun anlaşılmasını sağlar.

Bireysel etütlerde öğrencinin anlayabileceği bir şekilde değinilmesi gereken konulara değinip gerekli testlerle beraber öğrencinin konuyu pekiştirmeleri sağlanır. Ankara temel lise tyt ve yks kursunda gerekli eğitim desteğinin yanında diğer kurumlardan farklı olarak dershanemizde yer alan psikologlarımızla yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi öğrencilerimizi psikolojik olarak da sınava hazırlamaktayız.

Sınav sürecini zorlu bir yokuş olarak görecek olursak her öğrenci ister istemez bir gün taşa takılabilir veya yorulabilir bunun önüne geçmeyi Ankara temel lise tyt ve yks kursu olarak kendimize ilke olarak belirledik. Bu süreç içerisinde psikologlarımızın düzenlediği seanslarla beraber sınav sürecinde karşılarına engellerin çıkabileceği ama bunların üstünü örtmek bunlardan kaçmak yerine üzerine gitmeleri gerektiğini aşılamaktayız. Ankara temel lise tyt ve yks kursu bulunan aktif rehberlik kadromuz sayesinde öğrencilerimizin gerek eğitim olarak gerek sınav psikolojisi olarak onlara kurumda bulundukları her anda yardım etmek adına beklemektedirler.

İlginizi çekebilir: Etimesgut TYT Dershane | En İyi Etimesgut TYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir