Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara’ da bir çok yerde öğrencilere sunulan eğitim öğretim hizmeti veren kurum bulunmaktadır. Gerek merkez gerek ilçeler olsun bir çok öğretmen ve kurum özel ders imkanı sunmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumu bunlardan en bilineni arasına girmeyi başarmıştır. On altı yıldır eğitim sektöründe hizmet veren kurum öğrencilere sağladığı imkanlarla hem kazanmış hem de kazanmıştır. Ortadoğulular Ankara Dershanesi bünyesinde bulundurduğu deneyim sahibi işin ehli olmuş öğretmenleri, öğrencilerine özel ders verebilmektedir. Öğrencilere grup olarak verdiği derslerin yanı sıra özel derslerde vermektedir . Öğrencilerin eksik olduğu derslerle alakalı ya da daha iyi olmak istediği dersle alakalı birebir ve grup şeklinde özel ders vermek imkanı bulunmaktadır ve bir çok öğrenci tarafından maddi ve manevi kazanç sağladığı için tercih edilmektedir.  Özel ders veren eğitim kurumları ve öğretmen araştırması yapınca ortaya çıkan fiyat sonuçlarının fazlalığından dolayı birçok aile ve öğrenciler tercih edememektedir. Bunu bilen Ortadoğulular Ankara Dershanesi da kazancını minimum oranda tutarak öğrenciye yeter ki fayda sağlasın bizim geleceğimiz onlar mantığıyla yaklaşmaktadır. Bu yüzen de yıllardır eğitim sektöründe olan Ortadoğulular eğitim kurumu verdiği kalitenin yanında makul fiyatlarla öğrencilere destek olmaktadır.

Ankara Dershane Kalitesi ve Fiyatlar

Öğrencilerimizi çok eksiğinin olması durumunda da ne kadar çok özel ders ihtiyacı varsa eğer buna göre fiyat planlaması yapılmaktadır. Genellikle kurumlar ve deneyim sahibi öğretmenler fiyat konusunda taviz vermezken ve fiyatlarını çok yüksek tutarken Ortadoğulular eğitim kurumu öğrencilere böyle deneyimli öğretmen kadrosuyla hizmet veriyor ve fiyatları da ailelerin bütçelerini düşünerek ayarlama yapmaktadır.  Birebir alınan derslerin öğrencilere sağlamış olduğu fayda hepimiz tarafından bilinmektedir. Çünkü sadece öğretmen tek bir öğrenciyle muhatap olup onun eksikleri ve yapamadığı konular üzerinden ilerlediği için de öğrenciye çok fayda göstermektedir. Bir öğrencinin yıllarca grup halinde dershanelere gidip hala o derste başarısız olması gibi durumlar söz konusuyken özel ders alan bir öğrencinin bunda başarısız olma durumu olanaksızdır. Çünkü öğretmeni tarafından öğrenci bu dersi öğrenene kadar anlatmakta ona nasıl fayda sağlayacaksa bu şekilde bir anlatım tarzı geliştirmektedir. Özel dersin en büyük avantajı bu yani öğrenci odaklı öğrenim verilmiş olmasıdır. Ortadoğulular eğitim kurumu olarak öğrenci odaklı bir eğitim vermekte ve deneyimli işinde uzman öğretmenlerden ders imkanı sağlanmasına rağmen fiyatlarımız bir çok kurum ve öğretmene göre uygundur. Sizlerde öğrencimiz için özel ders arıyorsanız Ortadoğulular eğitim kurumu öğretmenleriyle mutlaka görüştükten sonra karar vermelisiniz. Bunun dışından grup halinde de özel ders imkanı sağlayan kurumumuz kardeşler bir arada geldiğinde ve ya 2 3 arkadaş bir araya geldiğinde verdiği özel derslerle de öğrencilere imkan sumaktadır. Bu şekilde yapılan özel derslerin fiyatları daha uygun olmakta öğrenci ve ailesi için daha az miktarlara karşılık gelmektedir. Kaç kişi olursa olsun verilen özel derslerde ki genellikle maksimum 3 kişi olarak vermekteyiz birebir gibi bu da öğrenciye çok fayda sağlar.

Ankara da Özel Ders

Özel ders almak istiyorum fakat yine de miktar çok diyorsanız arkadaş grubu, kardeşiniz ve ya başka öğrencilerle birkaç kişilik sınıflarda özel ders alabilirsiniz. Ortadoğulular Dershanesi 16 yıllık dershanecilik sektöründe ki başarısını öğrencilere sağlamış olduğu özel derslerle de sizlere kanıtlamıştır ve öğrencilere öğrenim vermeye devam etmektedir.