HEMEN BAŞVUR Ankara dershane | Ankara Dershane

Ankara dershane

Ankara Dershane  Ankara dershane


Ankara dershane

Ankara dershane alanında oldukça gelişmiş bir il olarak karşımıza çıkıyor.bulma planı Ülke genelinde devlet okullarında verilen eğitim aksaklığı ve disiplin yetersizlikleri yüzünden veliler öğrencilerinin devlet okulunda hem güvende olmadığını hem de iyi bir eğitim almadığını düşünmekte ve de haklı olmaktadırlar.

Ankara dershaneleri nasıl?

Ankara dershane ile ilgili internette birçok yorum yer alıyor. Devlet okullarının durumunun böyle olmuş olması gerek velilerin gerek de öğrencilerin okulda gördükleri eğitimden memnun kalmamasına ve destek eğitim alması gerektiğini gözler önüne sermektedir. Ankara’da da bu durum geçerlidir. Öğrenciler okuldaki eksiklerini kapamak için dershane arayışına girmek zorunda kalmakta fakat her dershane okuldaki açığı kapatmak iÇin yeterli Eforu sarfedebilecek kapasitede de değildir.

İyi bir kurum seçebilmek öğrencinin derslerinin eksiklerini kapatabilmek derslerinde başarıya ulaşabilmesi ve velilerin gözlerinin arkada kalmadan iyi ve güvenilir bir kurumda eğitim alabilmesi her kurumda mümkün değildir. Her geçen gün bilinçlenen Veli ve öğrenciler dershane konusunda da artık her önüne gelen dershaneye güvenmemekte ve maksimum fayda sağlayabilecek eğitim yuvası aramaktadır. Ankara’da dershane olarak en yoğun bölge olan Kızılay bölgesinde olan Ortadoğulular Eğitim Kurumu dershanecilik sektöründe on altı yıldır kendini kanıtlayabilmiş başarılı bir kurumdur. öğrencilere sunmuş olduğu eğitim kalitesinin yanısıra sağlamış olduğu güvenle velilerin de taktirini kazanabilmiştir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Lokasyon açısından kızılayla ki diğer eğitim kurumlarından ayrılmayı başarmıştır. Sadece kendi binası olan ve kurum içerisine öğrenci ve ya velisi olmayan kimsenin giriş yapamadığı bir kurumdur. Öğrencinin güvenliğini her şeyden üstün tutan kurum aynı zaman da velilerin de içlerinin rahat olması istediği için böyle bir binaya sahiptir. Öğrencilerin derslere giriş çıkış saatleri ve devamsızlıkları ciddi bir disiplin anlayışıyla takip edilmektedir. Derslerine gelmeyen öğrenciler ya da derslerine geç gelen öğrencilerin bilgileri aileleriyle hemen paylaşılmaktadır. Velilerle iletişim sadece devamsızlık olarak kısıtlanmamış Veli tarafından bilinmesi gereken her şeyden haberdar edilmektedirler. Bunun yanısıra rehber öğretmenleri tarafından takipleri sürekli yapılan öğrencilerin bilgileri velilerle hem birebir hem de toplantı yapılarak paylaşılmaktadır. böylelikle veliler öğrencilerin ders durumları ve bunun dışında ki her şeyi de öğrenme şansına sahiptir.  Velisine bilgilendirme yapıldığını bilen öğrenci başarılı olabilmek için daha fazla çaba sarfedebilmektedir. Ayni zaman da belirli aralıklarla yapılan deneme sınavları sayesinde öğrencilerin gelmiş olduğu durumun tespiti yapılmakta ve eksikleri belirlenmektedir. Bunun bilgisi de velilerle paylaşılmakta ve onlarda çocuklarının gelmiş olduğu durum hakkında bilgi sahibi olmaktadır. öğrencilerin eksiklerinin tespiti yapıldıktan sonra rehber öğretmenleri tarafından varsa bi açığı ve başarısız olduğu konu ya da dersi öğrencinin bu açığı kapatabilmesi için gereken yapılmakta ve bunun üstüne gerek rehber öğretmenleri gerek ders öğretmenleri tarafından yapılmaktadır.

Diğer dershanelerin yanısıra öğrenci kuruma kayıt olduktan sonra ilgi alakanın bitmediği aksine hem kurumun başarısı artsın diye hem de öğrenciyi maksimum başarıya ulaştırabilmek için hedef oluşturulmakta ve karşılığı da Ortadoğulular Eğitim kurumunda alınmaktadır.başarının asla tesadüf olmadığı emek harcanarak sağlandığını bilen eğitim yuvası üstüne düşen emeği vermekte ve öğrencilerden de bu emeğe yakışır bir şekilde çalışma göstermelerini beklemektedir.

Ankara dershane sıralamasın başarı odaklı çalışmalarla Ortadoğulular farkını ortaya koyuyor.Beklediğini alabilmek için de gerekli olan disiplin ortamını yarattığı için öğrenciler durumun ciddiyetinin farkında olabilmiş ve yıllardır Ortadoğulular öğrencisi olarak sınavlarda farkını koyabilmeli başarabilmişlerdir. Ortadoğulular dershanesi başarısını tesadüfe bırakmak istemeyen ve hayallerinde ki mesleğe ulaşabilmek için hizmet vermektedir.

 

 

 

Ankara Dershane  Etimesgut Dershane

Etimesgut Dershane

Bu gün ki ilk makalem de sizlere Etimesgut dershane başlıklı yazım ile Etimesgut semtinden ve Etimesgut ile Etimesgut civarında ki dershanelerden k...

← Devamını Oku
Ankara Dershane  Mamaktaki butik dershaneler

Mamaktaki butik dershaneler

Mamaktaki butik dershaneler farklı şekiller bölgelere göre dağılmaktadır. Mamak’ın kuruluşu 1200’lü yılların ikinci yarısıdır. Kurucuları ise Ahile...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.