YENİMAHALLE DERSHANE

Ankara Dershane YENİMAHALLE DERSHANE

20.9.2018    1


YENİMAHALLE DERSHANE

Yenimahalle dershanesi öğrencilerinin ders çalışma alışkanlığı ve vaktini iyi değerlendirme alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır. Öğrencilerine evde ve okulda ders çalışma alışkanlığı kazandırmak için okullar tatil olduğu zaman yaz konsepti kullanılmaktadır. Öğrenciler yaz kamplarına kayıt olarak yeni döneme alışma sürecini erken bir şekilde atlatmaktadır. Öğrenciler kampa alınmadan önce  öğrencilerin eksik olduğu konuların belirlenmesi için öğrenciler sınava alınır. Sınava giren her öğrencinin sınav sonuçları tek  tek analiz edilir ve eksik oldukları konular üzerinde çalışma başlatılır. Yenimahalle dershanede öğrencilerin sınav sonuçlarına ve eksik olduğu konulara  göre öğrencilerini  6 ve 8’li gruplara ayırarak özel  olarak ilgilenilmesi üzerinde durulur. Bu 6 ve 8’li gruplarda haftanın 3 günü  ( Salı, Çarşamba ve Perşembe) ders verilir.  Derslere katılım sağlayan öğrencilerin eksik olduğu konular daha önceden belirlenir ve konu anlatımları için öğrencilerin eksik olduğu konulara öncelik verilir. Öğrencilere konular anlatıldıktan sonra ve konu  eksiklikleri  giderildikten sonra öğrencilerin  konuları anlayıp anlamadıklarını öğrenebilmek için tarama testleri uygulanmaktadır.  Yenimahalle dershane öğrencilerinin her bakımdan eksikliklerini gidermeye çalışmaktadır. Çözülen sorular  hemen ardından kontrol edilir ve öğrencinin zorlandığı ve çözemediği konular üzerinde tekrar durulur. Yenimahalle dershane öğrencilerinin tekrar yapması ve eksikliklerini fark edebilmesi için öğrencilerine günlük ödevlendirme yapmaktadır. Yapılamayan sorular üzerinde öğretmeninden destek almaktadır. Uygulanan  bu sistemde her öğrenci  farkındalık kazanır ve çözüm odaklı olmayı öğrenir.

Ankara Dershane BATIKENT DERSHANE

BATIKENT DERSHANE

Batıkent dershane öğrenciler için özel eğitim programı, dershane ve temel lise eğitimi vermektedir.  8. Sınıflar için özel sınav programı, 12.sınıflar için üniversiteye giriş programı ve ara gruplar için okula destek programı  uygulanmaktadır.

← Devamını Oku
Ankara Dershane Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dershane Fiyatları

Günümüzde artık insanların hangi konuda olursa olsun istedikleri hizmet dershane fiyatları üzerinde daha fazla durdukları görülür. Fiyatlar arttıkça taleplerde istek azlığı fark edilmiştir.

Devamını Oku →

YENİMAHALLE DERSHANE

YENİMAHALLE DERSHANE

Yenimahalle dershanesi öğrencilerinin ders çalışma alışkanlığı ve vaktini iyi değerlendirme alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır. Öğrencilerine evde ve okulda ders çalışma alışkanlığı kazandırmak için okullar tatil olduğu zaman yaz konsepti kullanılmaktadır.

Devamını Oku →
Yenimahalledeki Dershaneler

Yenimahalledeki Dershaneler

Yenimahalledeki Dershaneler Listesi Özel Öğretim Kurumları sitesinden alınmıştır.

Devamını Oku →
Kızılay Dershaneleri

Kızılay Dershaneleri

Batıkent Dershaneleri, Etlik Dershaneleri, Keçiören Dershaneleri, Yenimahalle Dershaneleri, Abidinpaşa Dershaneleri, Ümitköy Dershaneleri, Yaşamkent Dershaneleri, Çankaya Dershaneleri, Pursaklar Dershaneleri, Mamak Dershaneleri Eryaman Dershaneleri, Sincan Dershaneleri, Etimesgut Dershaneleri, Ayvalı Dershaneleri, Çayyolu Dershaneleri Mustafa Kemal Mahallesi Dershaneleri de  Ankara’da Dershane arayan velilerin tercih ettiği semt ve ilçe düzeyinde dershane arayışında velilere yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku →
YENİMAHALLE DERSHANELERİ

YENİMAHALLE DERSHANELERİ

Yenimahalle dershaneleri kalabalık öğrenci kitlesi fazla gayet iyi bir tecrübe kazanırsın dedi. Bu durum gerçekten bana mantıklı geldi. Aslında dershane de çalışmayı düşünmezken bir an kendimi Yenimahalle dershanelerini araştırırken buldum.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.