Ümitköy dershane

Ankara Dershane Ümitköy dershane

22.11.2018    1


Ümitköy dershane

ÜmitKöy Dershane

Eğitim ülkemizin en çok kaynak ayırdığı ve en çok kişinin çalıştığı alandır. Bu denli yatırımların olmasının nedeni ise geleceğimizdir. Gelişmiş toplumları incelediğimizde bu seviyelere gelmelerinde eğitim en önemli paya sahiptir. ÜmitKöy dershane faaliyetlerini sürdüren okulumuzda bu doğrultuda eğitime yatırımlar yapmıştır. Alanında uzman olan ve bu işi severek yapan öğretmen kadromuzun bizleri istediğimi konuma ulaştırmada emekleri oldukça fazladır. Öğrencilerle birebir ilgilenerek onların gelişimini bizzat takip eden öğretmenlerimiz öğrencilerin gelecekleri için gece gündüz çalışmaktadır. Karşılıklı empatinin olduğu ve dostluk içinde öğrenmenin gerçekleştiği okulumuza yeni öğrencilerimizi dört gözle beklemekteyiz.

İlköğretim ve orta öğretim kademesindeki öğrencilerimizi istedikleri konumlara gelebilmesi için birçok strateji uygulamaktayız. Tam öğrenme açısından öğrencilerden bir tanesinin bile bir dersten geri kalması söz konusu olmayacaktır, öğrencilerle birebir ilgilenerek onların bu eksiklerini kapatmaktayız. Öğrencilerin sadece ders ile ilgili olan yanlarını ile değil psikolojik ve sosyolojik ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Bu alanda profesyonel olan rehberlik servisimiz öğrencilerin bütün sorunlarını derinlemesine araştırarak, ortaya çıkan problemi öğrenci ile birlikte iyi bir yapılandırma süreci kurarak halletmektedir. ÜmitKöy dershanedenilince aklınıza ilk gelecek şey olsun, öğrenciler bizlere emanettir bu açıdan rahat olabilirsiniz.

Neden Biz

Ankara’da birçok özel dershane bulunmaktadır ancak hizmet olarak sadece maddi durumları düşünmektedir. Öğrencileri dershanelerine kaydettirdikten sonra kişisel olarak ilgilenme durumu zamanla kaybolur çünkü temel felsefe tamamen ticari faaliyettir. Okulumuzda ise böyle bir durumun yaşanması söz konusu değildir. Öğrenmeyi ve öğretmeyi seven öğretmenlerimiz bu işi severek yapmaktadır, bu durumdan öğrencilerde etkilenecektir. Öğrencileri motive eden yaklaşımlarımız sürekli olarak kendini hissettirecektir, sadece eğitim alanında akademik olarak değil hayata karşı da.

Dershanemiz öğrencilerin akademik başarını en üst sıraya çıkarmak için kurulmuştur, öğrencilerin kariyerlerini iyi bir şekilde sürdürmeleri adına hangi dönemde olursa olsun, kusursuz bir eğitim şarttır. Ailelere bizim vereceğimiz sözler bunlardan ibarettir, onların ve öğrencilerin eğitim süreci sonunda mutlu olması en temel arzumuzdur. Okulumuz ve hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir, daha detaylı bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Ankara Dershane Ankara dershane fiyatları 2018

Ankara dershane fiyatları 2018

Dershaneler öğrencilerin eğitimine katkı sağlayan ve sınavlara hazırlanmasına yardımcı olan, öğrencilere okul dışında ders veren özel kuruluşlardır. Ankara dershane fiyatları 2018 yılında sınava girecek öğrencilerin velileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor.

← Devamını Oku
Ankara Dershane Ankaranın en iyi butik dershanesi

Ankaranın en iyi butik dershanesi

Ankara’nın en iyi butik dershanesi başlıklı yazımda sizlere başkentimiz Ankara’dan, butik dershanelerden ve Ankara’daki en iyi butik dershanesi hangileri bunlardan kısaca bahsedeceğim. Ankara 1923 yılında başkent olan Ankaramız 80 milyonluk Türkiye nüfusunun 5 buçuk milyonunu içerisinde barındırır.

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

 Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →

Misyon

Atatürk`ün de ifade ettiği gibi "... En mühim, en esaslı nokta eğitim meselesidir. Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, müstakil, şanlı, yüksek bir cemiyet halinde yaşatır, ya da bir milleti esaret ve sefalete terk eder."

Devamını Oku →

İlke ve Değerlerimiz

Dürüstlük; Ortadoğulular olarak birbirimize ve öğrencilerimize velilerimize asla yalan söylemeyiz. Hiçbir koşulda aldatmayız.

Devamını Oku →

Hedeflerimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarını tercih ederek teveccüh gösteren tüm öğrencilerimizi Türkiyenin en seçkin Üniversitelerine yerleştirmek için gerekli Akademik Eğitimi verip Aynı zamanda onları Sosyal Kültürel ve Kişisel Gelişimlerini desteklemek amaçlanmaktadır.

Devamını Oku →
12. Sınıflar YGS- LYS

12. Sınıflar YGS- LYS

Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir.

Devamını Oku →
11. Sınıflar YGS- LYS

11. Sınıflar YGS- LYS

11. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eğitim koçluğu verilir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.