Kızılaydaki Dershaneler

Ankara Dershane Kızılaydaki Dershaneler

28.9.2018    3


Kızılaydaki Dershaneler

Kızılay’daki Dershaneler öğrenciler için hep popüler olmuştur. Bu durum Kızılay’ın ulaşım açısından çok kolay ulaşılır olmasından ve aynı zamanda bir eğlence, sosyalleşme alanı olmasından kaynaklanmaktadır. İstanbul’da Taksim ne ise İzmir’de Alsancak ne ise Ankaralılar içinde Kızılay odur. Cebinde EGO kartı bulunan her kişi her öğrenci her Ankaralı Ankara’nın her yerinden Kızılay’a ulaşabilmektedir. Öğrencilerin dikkatini dağıtacak birçok faktör olsa da Kızılay’ın bu kadar popüler olmasında bir neden de Sınavlara Hazırlıkta Kızılay’daki Dershanelerin artık profesyonelleşmeleridir. Bunun nedeni öğretmenlerin de Kızılay’a kolayca ulaşmaları Kızılay’da beklentisi yüksek öğrenci gruplarına yıllardır ders vermelerinden de kaynaklanıyor olabilir. Kızılay’daki Dershanelere olan bu teveccüh onların öğretmen kadrolarını istihdam ederken daha seçici olmalarına ve iyi öğretmenlerle çalışmalarına neden olmuştur. İster Kızılay’daki Dershaneler ister Ümitköy’deki Dershaneler ister Keçiören’deki Dershaneler olsun farketmez diyenler olacaktır içinizde bu satırları okurken elbette Ama Aristo mantığına göre bakarsanız öğrenemeyen öğrenci yoktur öğretemeyen öğretmen vardır. Kızılay’daki dershanelerin kadrolarında istihdam ettiği öğretmenlerde bu bilinçle hareket ediyor olabilir. Kızılay’daki dershanelerde çalışan bir öğretmenin karşı karşıya olduğu öğrenci kitlesi beklentisi yüksek azla yetinmeyen bir yapıdadır. Ailelerin çoğunlukla 12.sınıfta Üniversite sınavına yerleştrmede öğrencilerin gerçekleştiremedikleri bölüm hedefleri için Kızılay’daki Mezun Dershaneleri tercih ettiği aşikardır. Türkiye de sınava hazırlanan her MF öğrencisinin ilk hedefi hep Tıp olmuştur. Kızılay’daki Dershaneler o yüzden Ankara Dershaneleri arasında Kızılay’daki Dershaneler hep en popüler olmuştur. Zira yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden ötürü en iyi öğretmen kadrolarına sahip dershaneler Kızılay’daki Dershaneleridir.  

Ankara Dershane Kızılay Dershaneleri

Kızılay Dershaneleri

Batıkent Dershaneleri, Etlik Dershaneleri, Keçiören Dershaneleri, Yenimahalle Dershaneleri, Abidinpaşa Dershaneleri, Ümitköy Dershaneleri, Yaşamkent Dershaneleri, Çankaya Dershaneleri, Pursaklar Dershaneleri, Mamak Dershaneleri Eryaman Dershaneleri, Sincan Dershaneleri, Etimesgut Dershaneleri, Ayvalı Dershaneleri, Çayyolu Dershaneleri Mustafa Kemal Mahallesi Dershaneleri de  Ankara’da Dershane arayan velilerin tercih ettiği semt ve ilçe düzeyinde dershane arayışında velilere yardımcı olmaktadır.

← Devamını Oku
Ankara Dershane YKS Kursu Kızılay

YKS Kursu Kızılay

YKS yükseköğretim kurumları sınav sistemi olmakla birlikte üç kısımdan oluşmaktadır . Birinci kısım tüm öğrencilerin girmek zorunda olduğu TYT ( Temel Yeterlilik Testi ) , ikinci kısım AYT ( Alan Yeterlilik Testi ) , üçüncü kısım YDT ( Yabancı Dil Testi ) dir .

Devamını Oku →

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılay’daki Dershaneler öğrenciler için hep popüler olmuştur. Bu durum Kızılay’ın ulaşım açısından çok kolay ulaşılır olmasından ve aynı zamanda bir eğlence, sosyalleşme alanı olmasından kaynaklanmaktadır.

Devamını Oku →
KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER

KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER

Kızılaydaki en iyi dershaneler genelde butik anlamda eğitim veren kurumlardan gelmiş kurumlardır. Bu tarz kurumlarda öğrencilerin eğitimi verilirken öğrenci odaklı olunur.

Devamını Oku →
KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Keçiörendeki dershaneler kira olarak kızılaya nazaran az kira verdiğinden dolayı öğretmen fiyatlarıda düşük olduğu için fiyatları kızılaya göre daha uygun rakamlardadır. Kızılaydaki en uygun dershanenin fiyatı en az 7000 lerde iken keçiörende en pahalı dershne fiyatı en fazla 5000 lira civarındadır.

Devamını Oku →
Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki YKS dershaneleri

Türkiye’de sınav sistemleri sıklıkla değişebilmektedir ve eğitim kurumlarının bu değişimlere ayak uydurabilmeleri eğitim verdikleri öğrencilerin sınav başarılarını doğrudan etkilemektedir. Kızılay’daki YKS dershaneleri bu başarıyı sağlayabilmek için çabalamaktadır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.