KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Ankara Dershane KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

8.10.2018    0


KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Bu günki üçüncü makalemde sizlere yine keçiörendeki dershaneler ve bu dershanelerin fiyat politikasından bahsedeceğim. Bir önceki makalemde de bahsettiğim gibi keçiörendeki nüfusun fazla olması öğrenci sayısınında fazla olması anlamına geldiği için çok fazla dershane bulunmaktadır keçiörende. Keçiörendeki dershaneler mahalle dershanesi olarak eğitim verdiği için genelde o semtin insanlarının tercih ettiği kurumların dışına çıkamamışlardır. Kızılaydaki dershaneler gibi her semtten öğrenci bulamazlar genelde sadece kendi bulundukları semtlerdeki öğrencilerin kayıtlarını alırlar bu sebeple kızılaydakinin yarısından bile az öğrenci ile eğitim verirler. Keçiörendeki dershaneler kira olarak kızılaya nazaran az kira verdiğinden dolayı öğretmen fiyatlarıda düşük olduğu için fiyatları kızılaya göre daha uygun rakamlardadır. Kızılaydaki en uygun dershanenin fiyatı en az 7000 lerde iken keçiörende en pahalı dershne fiyatı en fazla 5000 lira civarındadır. Ancak dershanelrin kapatılacak olması dolayısı ile keçiörende konumu itibari ile özel okullara daha fazla imkan sağladığından dolayı özel okulların ilk baktığı semt konumundadır. Özel okullar keçiörene şubelerini açmış yada açmak için araştırma yapıyorlardır. Özel ortadoğulular eğitim kurumları da keçiörende önümüzdeki yıl şubesini açabilmek için şimdiden çalışmalara başlamıştır. Bir sonraki makalemde sizlere keçiörendeki özel okullardan ve fiyat politikasından bahsedeceğim

Ankara Dershane Etimesguttaki Dershaneler

Etimesguttaki Dershaneler

Etimesguttaki çoğu veli deneyim istediği için öğrencilerini kızılaydaki dershanelere göndermeye başlamıştır. Ortadoğulular eğitim kurumları da eğitim kadrosu ile burada ön plana çıkan en büyük dershane olarak göze batmaktadır.

← Devamını Oku
Ankara Dershane Gölbaşındaki Dershaneler

Gölbaşındaki Dershaneler

Gölbaşı`ndaki dersaneler birbirine çok yakınmış dedim kendi kendime. Yol üzerinde birkaç dersane daha olduğunu öğrendim.

Devamını Oku →

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılay’daki Dershaneler öğrenciler için hep popüler olmuştur. Bu durum Kızılay’ın ulaşım açısından çok kolay ulaşılır olmasından ve aynı zamanda bir eğlence, sosyalleşme alanı olmasından kaynaklanmaktadır.

Devamını Oku →
KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER

KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER

Kızılaydaki en iyi dershaneler genelde butik anlamda eğitim veren kurumlardan gelmiş kurumlardır. Bu tarz kurumlarda öğrencilerin eğitimi verilirken öğrenci odaklı olunur.

Devamını Oku →
KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Keçiörendeki dershaneler kira olarak kızılaya nazaran az kira verdiğinden dolayı öğretmen fiyatlarıda düşük olduğu için fiyatları kızılaya göre daha uygun rakamlardadır. Kızılaydaki en uygun dershanenin fiyatı en az 7000 lerde iken keçiörende en pahalı dershne fiyatı en fazla 5000 lira civarındadır.

Devamını Oku →
Keçiörendeki Butik Dershaneler

Keçiörendeki Butik Dershaneler

Keçiören, Ankara`nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören ismi söylenip yazıldığı gibi “keçilerin ören yeri” kelimelerinin birleşmesiyle oluşur. Ankara Keçisinin otlak yeridir ve daha önceleri kullanılan tarihi yerleşim yeri anlamında ören kelimesiyle birleşmiştir. Nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Ankara`nın nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Daha önce Altındağ ilçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören`in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçenin 47 mahallesi ve 11 semti bulunmaktadır. 

Devamını Oku →
Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki YKS dershaneleri

Türkiye’de sınav sistemleri sıklıkla değişebilmektedir ve eğitim kurumlarının bu değişimlere ayak uydurabilmeleri eğitim verdikleri öğrencilerin sınav başarılarını doğrudan etkilemektedir. Kızılay’daki YKS dershaneleri bu başarıyı sağlayabilmek için çabalamaktadır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.