Keçiörendeki Butik Dershaneler

Ankara Dershane Keçiörendeki Butik Dershaneler

5.11.2018    0


Keçiörendeki Butik Dershaneler

     Keçiören, Ankara'nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören ismi söylenip yazıldığı gibi “keçilerin ören yeri” kelimelerinin birleşmesiyle oluşur. Ankara Keçisinin otlak yeridir ve daha önceleri kullanılan tarihi yerleşim yeri anlamında ören kelimesiyle birleşmiştir. Nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Ankara'nın nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Daha önce Altındağ ilçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören'in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçenin 47 mahallesi ve 11 semti bulunmaktadır. 

      Keçiörendeki dershaneler genç nüfus sayısı fazla olduğundan dolayı 200 e yakındır. Fazlasıyla eğitim kurumuna sahip olan Keçiören dershane sisteminde de kendi içinde ayrılarak butik dershane ve en fazla 16 kişilik olan normal dershaneler olmak üzere eğitim vermektedir. Keçiörendeki butik dershaneler de her öğrenci eğitim kurumu için özeldir ve birebir ilgi gösterilir. Keçiören deki butik dershaneler de öğrencilerin kendilerini ev ortamında hissettikleri, yöneticileri ve öğretmenleri ile yüz yüze iletişim kurabildikleri, kitle dershanesi anlayışından uzak dershanelerdir. Keçiören deki butik dershaneler 5-6 kişilik gruplardan oluşan özel ders niteliğinde ders eğitimi veren kurumlardır. Öğrencilere düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırmak veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik seviye grubu oluşturup matematik ve geometriden eksikliklerini kapatması için 200 saate yakın ders uygulaması yaparak yeni döneme hazırlayıp eksikleri kapatılır. Bu seviye grubunda konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırılıp eve ödev çalışması bıraktırılmaz. Evde sadece tekrarlar yapılıp bol soru çözümü yaptırılır. Ayrıca Keçiörendeki butik dershanelerde soru çözümü ve etütler için randevu almak zorunda kalmazsınız. Normal dershanelerde bu randevu sistemi 15 gün sürebilir. Ama butik dershaneler de  her hafta etüt sistemi mevcuttur. Öğrenciler öğretmenlerine her daim ulaşıp çözemediği sorular ve anlamadığı konularla ilgili etütlerini alabilme şansına sahiptirler. Bire bir etütlerde öğrenci kendi dersine giren öğretmeninden etüt ünü alabilir. Butik dershanelerde stajyer ve etüt öğretmeni çalıştırılmaz hepsi en az 5-6 yıl tecrübesi olan uzman öğretmenlerdir. Keçiören deki butik dershaneler de öğrenci sayısı az olduğundan dolayı rehber öğretmen kişiye özel programlar hazırlayıp yakından takip eder ve veliye bilgilendirilmesini yapar. Butik dershaneler de öğrenciler özel derse de ihtiyaç duymazlar normal bir dershaneye giden öğrenci dershaneye vereceğin ücretin üstüne özel dersi de eklediğinde butik dershane fiyatını geçmektedir. Keçiören deki butik dershaneler de dönem içerisin de denemeler ve Türkiye geneli sınavlar da yapılarak öğrencilerin ne kadar başarısını yükselttiği incelenip veliye bilgilendirilir. Dönem içinde yapılacak eğitici seminerler öğrencileri motive edip sınava hazırlık aşamasında yardımcı olmaktadır. Öğrencide motivasyon eksikliği dikkat dağınıklığı ve sınav heyecanı varsa bunların önüne geçilen psikolog eğitimleri verilmektedir.

Ankara Dershane Ankaradaki En İyi Butik Dershaneler

Ankaradaki En İyi Butik Dershaneler

Butik Eğitim Hizmeti dört-altı kişilik sınıflarda öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre eğitim yapan, kişiye özel hazırlanan özel ders programlarıyla öğrenci başarısını maksimum düzeye çekme amacıyla kurulmuş butik eğitim kurumlarına verilen isimdir.

← Devamını Oku
Ankara Dershane Sincan Dershane Fiyatları

Sincan Dershane Fiyatları

Sincan Ankara’nın metropol ilçelerinden biri ve en kalabalık altıncı ilçesidir. 420 km karelik yüz ölçüme ve 855 m rakıma sahip olan Sincan2017 nüfus sayımına göre 256.532 si kadın 267.660 sı erkek olmak üzere 524.222 nüfusa sahiptir.

Devamını Oku →

ETLİKTEKİ DERSHANELER

ETLİKTEKİ DERSHANELER

Keçiören Etlik’teki dershaneler öğrencilerine öğrenme odaklı, sistematik bir çalışma programı uyguluyor. Bilgisayar, televizyon, telefon gibi teknolojik faktörler ve öğrencinin dikkatini dağıtacak dış etmenlere karşı çözüm odaklı yaklaşıma özen göstermektedir.

Devamını Oku →
Kızılay Dershaneleri

Kızılay Dershaneleri

Batıkent Dershaneleri, Etlik Dershaneleri, Keçiören Dershaneleri, Yenimahalle Dershaneleri, Abidinpaşa Dershaneleri, Ümitköy Dershaneleri, Yaşamkent Dershaneleri, Çankaya Dershaneleri, Pursaklar Dershaneleri, Mamak Dershaneleri Eryaman Dershaneleri, Sincan Dershaneleri, Etimesgut Dershaneleri, Ayvalı Dershaneleri, Çayyolu Dershaneleri Mustafa Kemal Mahallesi Dershaneleri de  Ankara’da Dershane arayan velilerin tercih ettiği semt ve ilçe düzeyinde dershane arayışında velilere yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku →
KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Keçiörendeki dershaneler kira olarak kızılaya nazaran az kira verdiğinden dolayı öğretmen fiyatlarıda düşük olduğu için fiyatları kızılaya göre daha uygun rakamlardadır. Kızılaydaki en uygun dershanenin fiyatı en az 7000 lerde iken keçiörende en pahalı dershne fiyatı en fazla 5000 lira civarındadır.

Devamını Oku →
Keçiörendeki Butik Dershaneler

Keçiörendeki Butik Dershaneler

Keçiören, Ankara`nın metropol ilçelerinden biridir. Keçiören ismi söylenip yazıldığı gibi “keçilerin ören yeri” kelimelerinin birleşmesiyle oluşur. Ankara Keçisinin otlak yeridir ve daha önceleri kullanılan tarihi yerleşim yeri anlamında ören kelimesiyle birleşmiştir. Nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Ankara`nın nüfus olarak ikinci büyük ilçesidir. Daha önce Altındağ ilçesine bağlı bir mahalle iken, 1984 yılında ilçe olan Keçiören`in nüfusu 1 milyona yaklaşmıştır. Çubuk çayının iki bölüme ayırdığı ilçenin 47 mahallesi ve 11 semti bulunmaktadır. 

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.