Gölbaşındaki Dershaneler

Ankara Dershane Gölbaşındaki Dershaneler

19.10.2018    0


Gölbaşındaki Dershaneler

Geçenlerde Gölbaşındaki dersanelerden birine iş görüşmesine çağırıldım. Evime uzak olduğu için yaklaşık iki saat öncesinden yola çıkmaya karar verdim. Güzelce hazırlandıktan sonra yola koyuldum. İki araç kullanarak geldiğim Gölbaşında kısa bir arayışın ardından görüşme yapacağım kuruma geldim. İş görüşmelerinde altın kural "beklemek" daha doğrusu bekletilmekti. Neyse bir süre sonra içeriye davet edildim. Müdür bey beni sıcak bir şekilde karşıladı. Çalışma şartlarından ücrete kadar her şeyi konuştuk. Kararımı birkaç gün içinde açıklayacağımı söyleyip dersaneden ayrıldım. Birkaç adım atmıştım ki başka bir dersane daha gördüm. Hazır buralara kadar gelmişken ona da uğrayıp şansımı denemek istedim. Görüşmemi tamamlayıp kurumdan ayrıldım. Birkaç sokak uzaklaşmıştım ki yan yana iki dersane daha gördüm. Gölbaşı'ndaki dersaneler birbirine ne kadar da yakınmış diye düşündüm. Dersanelerin ikisine de girip görüşmemi yaptım. Gölbaşı'ndaki dersaneler birbirine çok yakınmış dedim kendi kendime. Yol üzerinde birkaç dersane daha olduğunu öğrendim.Vakit kaybetmeden onlara da uğrayıp görüşmelerimi yaptıktan sonra bugün Gölbaşı'ndaki dersaneler ile görüşmelerimi tamamladığıma göre göl kenarına gidip bi çay içerek yorgunluğumu ancak atabilirim diyerek hemen yola koyuldum.

Ankara Dershane KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER

Keçiörendeki dershaneler kira olarak kızılaya nazaran az kira verdiğinden dolayı öğretmen fiyatlarıda düşük olduğu için fiyatları kızılaya göre daha uygun rakamlardadır. Kızılaydaki en uygun dershanenin fiyatı en az 7000 lerde iken keçiörende en pahalı dershne fiyatı en fazla 5000 lira civarındadır.

← Devamını Oku
Ankara Dershane ANKARA YKS DERSHANESİ

ANKARA YKS DERSHANESİ

Öğrenci ve ailesi ile birlikte öğrencinin sosyal, psikolojik ve akademik şekilde destek olarak ileride ki yaşam kalitesini de artırmaya yönelik çalışmalar yaparlar. Ankara Yks dershanesi olarak geniş portföye sahip bir ildir.

Devamını Oku →

Gölbaşındaki Dershaneler

Gölbaşındaki Dershaneler

Gölbaşı`ndaki dersaneler birbirine çok yakınmış dedim kendi kendime. Yol üzerinde birkaç dersane daha olduğunu öğrendim.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.