GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU

Ankara Dershane GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU

Yayımlanma Tarihi 26.9.2018


GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU

Öğrencilere sorduğumuzda en korktukları ders nedir dediğimizde çoğu öğrenciden matematik yanıtı alırız. Evet bazı velilere ve eğitmenlere göre bu durum komik gelse de çocuklarımızın matematikten korktuğu bir gerçektir. Bu korkunun temeline baktığımızda öğrencilerin gözüne dağ gibi gelen matematik konularıdır. Peki öğrencinin matematikten korkmamaları için neler yapmak gerekir ? Öncelikle matematiğin temel gerektiren bir ders olduğunu söylemek gerekir. Bu hususta ilk görev öğrencinin ilkokul hayatında karşısına çıkan öğretmenlerine düşmektedir. Öğrencinin asıl korkusu ilkokul öğretmenlerinden kaynaklıdır. Öğretmeninin tutumları ve dersin zorluğu ile beraber öğrencinin ilkokul çağlarından itibaren matematik korkusu başlar. Öğrenciye ilkokul çağlarından itibaren zor gelen aslında matematiğin temeli olan senelerde ve ilerleyen yıllarda asıl zor kısımlar öğrencinin karşısına çıkmaktadır. İlkokul çağlarından itibaren gelen korkuyla beraber öğrencinin temelinin eksik olması yüzünden karşısına çıkan sınavlarda başarıyı elde edemediğini görmekteyiz. Böylelikle öğrencinin ilerleyen yıllarda matematiği bir kenara bırakmaları ile beraber sonuçlanır. Uzun yıllardır uygulamada olan liseye ve üniversiteye giriş sınavlarında matematiğin belirleyici etken olduğunu düşünürsek öğrencinin matematik dersini bir kenara bırakması ile beraber pek çok rakibinin geride kalmasına mahkum olduğunu söyleyebiliriz. Özelllikle üniversiteye ve liseye giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler artık matematik için artık geç olduğunu düşünmektedir. Fakat matematik için hiçbir zaman geç değildir. Verimli, düzenli ders çalışma ve gerekli eğitim desteği ile beraber öğrencilerin eksiklerini tamamlabileceklerini söyleyebiliriz. Bu konuda birçok matematik kursunun yer aldığını söylebiliriz.

Gölbaşı matematik kursu olarak öğrencilerimizin matematik konusunda eksiklerini tamamlama adına matematik eğitimi veriyoruz.Gölbaşı matematik kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız ayrıcalıklarından  kısaca bahsedelim. Gölbaşı matematik kursu olarak öncelikle öğrencilerimize seviye tespit matematik kursu uygulamaktayız. Bunun sebebi ise öğrencilerimizin eksikleri doğrultusunda onlara gerekli eğitimleri verme isteğimizdir. Gölbaşı matematik kursu olarak öğrencilerimize sunduğumuz diğer imkanlar ise zengin matematik konu anlatımları kitapları, matematiği öğrenciye sevdirebilecek, alanında kendini geliştirmiş ve her öğrencinin seviyesine inebilen deneyimli matematik öğretmenleridir. Bununla beraber bireysel etüt saatleride matematik sorununa dair problemlerini halletmede en büyük avantajlardan biridir.

Gölbaşı matematik kursu kayıt olarak fark yaratma sırası sizde...HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


İletişim Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz 10. Sınıflar YGS- LYS 11. Sınıflar YGS- LYS 12. Sınıflar YGS- LYS 9. Sınıflar YGS- LYS Dershane Seçimi Ankara Temel Lise Kızılay Temel Lise Yaz Kampı Ankara Dershane Fiyatları Etimesgut Dershane Ankaranın En İyi Butik Dershanesi Etlikteki dershaneler Kızılay dershane tavsiyesi Ankara Özel Ders Ankara Kızılay Dershane Ankaradaki Dershaneler Ankara Dershane Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane Nedir? Ankara Dershane Verimi Ankara Dershane Fiyat Politikası Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankara Mezun Dershanesi Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Ankara Dershanelerinin Fiyatlandırmalarına ve Fiyattaki Amaçlarına Genel Bakış Etüt ve Etüt Merkezleri Nedir? Ankara Etüt Merkezi Farkı En İyi Eğitim En İyi Dershane Ankara Dershanesi Sınav Kaygısına Yaklaşımı Eğitime Destekte Ankara Dershanesi Ankara Kızılay Mezun Dershanesi Neden Ankara Dershanesi? Ankara Dershanesi Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankaranın En iyi Dershanesi Ankara Dershane Ankara Dershane ile Liseye Geçiş Sınavı LGS Ankara Çayyolu Dershanesi Değişen Sınav Sistemi ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ Ankaradaki Dershaneler Ankara Dershane Önerileri Batıkent Dershane Mamak Dershane Kızılaydaki Kurslar YKS EĞİTİMİMİZ YKS SINAV SİSTEMİ Ankaranın En İyi Dershanesi Ankaradaki Dershane Fiyatları Batıkentteki Dershaneler ANKARADA DERSHANE KEÇİÖREN MATEMATİK KURSU YENİMAHALLE MATEMATİK KURSU Ankara Çankayadaki Dershaneler Kızılay Dershaneler Ve Listesi MAMAK DERSHANE ETLİKTEKİ DERSHANELER BATIKENT DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANE Ankara Dershane Fiyatları ANKARANIN EN İYİ DERSHANESİ Yenimahalledeki Dershaneler Ankara Dershane Listesi MEZUN DERSHANESİ ANKARA TEMEL LİSE TYT ve YKS KURSU KIZILAY DERSHANESİ KAMPLARI Ankara Dershaneleri MAMAK MATEMATİK KURSU POLATLI MATEMATİK KURSU MATEMATİK PROBLEMİ LİSEYE HAZIRLIK SÜRECİ Etlik Dershaneleri ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU ÇANKAYA MATEMATİK KURSU Altındağ Dershane Ankara Dershaneleri ANKARA DERSHANESİ BÜNYESİNDE VERİLEN KAYNAKLAR ANKARA DERSHANELERİ Eryaman Dershane İŞİMİZ MATEMATİK GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU EĞİTİM VE PSİKOLOJİ İLİŞKİSİ EĞİTİMDE REHBERLİK HEDEF BELİRLEMENİN ÖNEMİ MATEMATİĞİN DİĞER DERSLERLE İLİŞKİSİ Kızılay Dershaneleri Kızılaydaki Dershaneler YKS Kursu Kızılay KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER Kurs Ankara Dershane Ankara Dershaneler Kızılay Dershane Fiyatları SİNCANDAKİ DERSHANELER SİNCAN DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDA DERSHANE ÖNERİSİ ÜMİTKÖY DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANELERİ Ümitköydeki Dershaneler Ankara Dershane Ücretleri Eryaman Dershaneleri Etimesguttaki Dershaneler KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Gölbaşındaki Dershaneler ANKARA YKS DERSHANESİ Özel Anaokulu Yaşamkentteki Dershaneler Çayyolundaki dershaneler Ankaradaki En İyi Butik Dershaneler Keçiörendeki Butik Dershaneler Sincan Dershane Fiyatları Ankara Dershane Ücretleri Ankara dershane önerisi