BATIKENT DERSHANE

Ankara Dershane BATIKENT DERSHANE

20.9.2018    0


BATIKENT DERSHANE

Batıkent dershane öğrenciler için özel eğitim programı, dershane ve temel lise eğitimi vermektedir.  8. Sınıflar için özel sınav programı, 12.sınıflar için üniversiteye giriş programı ve ara gruplar için okula destek programı  uygulanmaktadır. Batıkent dershane bunun yanında  sınava girecek öğrenciler için ayrıca rehberlik sistemi programı uygulanmaktadır. Stres ve güven problemi yaşayan her öğrenci bu rehberlik servisinden bizzat yararlanmaktadır. Sınav stresini en aza indirgemek için öğrencilerle birebir görüşülür ve öğrencilere çeşitle alanlarda destek verilir. Batıkent dershane rehberlik hizmetinin yanında öğrencilere motivasyon arttırıcı etkinlikler ve aile danışmanlığı hizmeti vermektedir. Veliler ile birebir görüşülüp öğrencinin durumu hakkında bilgiler verilir ve bunlara yönelik çalışmalar başlatılır.  Her veli çocuğunun  takibini daha kolay yapabilmekte ve onları daha iyi gözlemleyebilmektedir. Batıkent dershane ayrıca öğrencilerine sınırsız etüt imkanı sağlamaktadır. Eksiği olan eksiğini tamamlaya çalışan ve tekrar yapmak isteyen her öğrenci bu etüt imkanından yararlanmaktadır. Öğrenciler istedikleri derslerden haftada iki kez etüt alabilmektedir. Etütlerde öğrencilerin konu eksiği var ise konu anlatılır konu eksiği yok ise sadece çözemediği sorular varsa çözemediği sorular çözülür. Batıkent dershane ara gruplar için de okula destek amaçlı çalışma yapmaktadır. Her ara grup öğrencisine konular detaylıca anlatılır ve bu konular üzerinde durulması için takip başlatılır. Öğrencilerin derslerdeki verimliliğini arttırmak için öncesinde ödevlendirme yapılır ve ders başlamadan bu ödevlendirmelere dayalı sorular sorulur.

Ankara Dershane ETLİKTEKİ DERSHANELER

ETLİKTEKİ DERSHANELER

Keçiören Etlik’teki dershaneler öğrencilerine öğrenme odaklı, sistematik bir çalışma programı uyguluyor. Bilgisayar, televizyon, telefon gibi teknolojik faktörler ve öğrencinin dikkatini dağıtacak dış etmenlere karşı çözüm odaklı yaklaşıma özen göstermektedir.

← Devamını Oku
Ankara Dershane YENİMAHALLE DERSHANE

YENİMAHALLE DERSHANE

Yenimahalle dershanesi öğrencilerinin ders çalışma alışkanlığı ve vaktini iyi değerlendirme alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır. Öğrencilerine evde ve okulda ders çalışma alışkanlığı kazandırmak için okullar tatil olduğu zaman yaz konsepti kullanılmaktadır.

Devamını Oku →

Batıkent Dershane

Batıkent Dershane

Batıkent Ankara`nın en Nezih semtlerinin başında gelir. Yenimahalle ilçesine bağlı güzel bir semtimizdir. Yenimahalle ilçesine bağlı gibi görünse de aslında Yenimahalle nüfusunun büyük bir çoğunluğunu Batıkent nüfusu oluşturmaktadır.

Devamını Oku →
Batıkentteki Dershaneler

Batıkentteki Dershaneler

Matematik dersine dair geçmişten günümüze süre gelen öğrencilerin büyük sıkıntılar yaşadığını görmekteyiz. Fakat günümüzde bu sıkıntıların daha çok arttığını görmekteyiz. Peki bunun sebebi nedir?

Devamını Oku →
BATIKENT DERSHANE

BATIKENT DERSHANE

Batıkent dershane öğrenciler için özel eğitim programı, dershane ve temel lise eğitimi vermektedir.  8. Sınıflar için özel sınav programı, 12.sınıflar için üniversiteye giriş programı ve ara gruplar için okula destek programı  uygulanmaktadır.

Devamını Oku →
Kızılay Dershaneleri

Kızılay Dershaneleri

Batıkent Dershaneleri, Etlik Dershaneleri, Keçiören Dershaneleri, Yenimahalle Dershaneleri, Abidinpaşa Dershaneleri, Ümitköy Dershaneleri, Yaşamkent Dershaneleri, Çankaya Dershaneleri, Pursaklar Dershaneleri, Mamak Dershaneleri Eryaman Dershaneleri, Sincan Dershaneleri, Etimesgut Dershaneleri, Ayvalı Dershaneleri, Çayyolu Dershaneleri Mustafa Kemal Mahallesi Dershaneleri de  Ankara’da Dershane arayan velilerin tercih ettiği semt ve ilçe düzeyinde dershane arayışında velilere yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku →
Batıkent dershane ücretleri

Batıkent dershane ücretleri

Eğitim süreci içerinde dershanelerin önemi oldukça fazladır öyle ki dershanede eğitim gören bireylerin sınavlarda akademik anlamda daha da başarılı olduğunu görmekteyiz. Batıkent dershane ücretleri kalite ve standartlara göre değişmektedir.

Devamını Oku →
Batıkent dershane önerisi

Batıkent dershane önerisi

Batıkent’in dershaneleri öğrenciye test çözme becerisini kazandırmak için programlar düzenlerler. Öğrencilere düzenli olarak sınavlar yaparak ve onları seviyelerinin uygun bulundukları sınıflara yerleştirerek öğrenciler arasında rekabet duygusunu artırır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.