BATIKENT DERSHANE

Yayımlanma Tarihi 15.9.2018


BATIKENT DERSHANE

Matematik dersine dair geçmişten günümüze süre gelen öğrencilerin büyük sıkıntılar yaşadığını görmekteyiz. Fakat günümüzde bu sıkıntıların daha çok arttığını görmekteyiz. Peki bunun sebebi nedir? Evet matematik içerisinde gerçekten zor konuların yer almadığı gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Öğrencilere klasik gelecek olan bir sözle karşısına çıkacağız. Çalıştıktan ve emek verdikten sonra zor diye bir şey yoktur. Azimli çalışmalarının ardından her öğrenci hakettiği başarıyı elde edebilir. Biz asıl konumuz günümüz gençlerinin matematiğe dair problemlerine gelelim. Günümüzde sanal ortamın ve teknolojinin gelişmesi ile beraber öğrencilerin bu tarafa kaydıklarını görmekteyiz. Durum böyle olunca öğrencilerin derslerinin özellikle matematikle aksaklık yaşamaktadır. Bizim matematiği ele almamızın sebebi ise günümüz sınavlarında belirleyici etkene sahiptir. Konum olarak eğitim hayatının merkezinde yer almaktadır. Öğrencilerin derslerine özellikle matematiğe ayırması gereken zamanı sosyal medyaya ayırmasıyla problemlerinin önünü alamayacak bir hale geldiklerini görmekteyiz. Bu konuda eğitmenlere büyük görev düşmektedir. Öğrenciye matematik sevgisini aşılamalı ve günlük hayatın bir parçası haline getirmelidir.

Batıkent matematik kursu olarak öğrencilerimize sadece matematik konusunda kaliteli eğitim vermiyoruz. Onlara matematik sevgisini aşılayıp hayatlarının bir parçası haline getirmek adına eğitim öğretim öğretim hizmeti vermekteyiz. Batıkent Dershane  olarak öğrencilerimizin matematiği sevmesi ve kurumumuzdan en verimli biçimde ayrılması en temel ilkemizi oluşturmaktadır. Batıkent Dershane  olarak öğrencilerimize sağladığımız avantajlardan kısaca bahsedelim. Öncelikle seviye tespit sınavları ile eğitimleri ile başlamaktayız. Böylelikle öğrencilerin eksiklerini eğitimlerden önce görme imkanı yakalamaktayız. Bunun yanında VIP sınıflar, zengin matematik kaynakları, bireysel etüt kolaylıkları gibi avantajları yer almaktadır.

Batıkent Dershane kayıt olarak matematiği sevmeye ve hayatınızın bir parçası haline getirmeye hazır mısınız?


Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz 9. Sınıflar YGS- LYS 10. Sınıflar YGS- LYS 11. Sınıflar YGS- LYS 12. Sınıflar YGS- LYS Dershane Seçimi Ankara Temel Lise Kızılay Temel Lise Yaz Kampı Ankara Dershane Fiyatları Ankara Dershane Kalitesi ve Fiyatlar Ankara da Özel Ders Ankara Kızılay Dershane Güvenlik Ankara da Dershane Ankara Dershane Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane Nedir? Ankara Dershane Verimi Ankara Dershane Fiyat Politikası Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankara Mezun Dershanesi Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Ankara Dershanelerinin Fiyatlandırmalarına ve Fiyattaki Amaçlarına Genel Bakış Etüt ve Etüt Merkezleri Nedir? Ankara Etüt Merkezi Farkı En İyi Eğitim En İyi Dershane Ankara Dershanesi Sınav Kaygısına Yaklaşımı Eğitime Destekte Ankara Dershanesi Ankara Kızılay Mezun Dershanesi Neden Ankara Dershanesi? Ankara Dershanesi Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankara`nın En iyi Dershanesi Ankara Dershane Ankara Dershane ile Liseye Geçiş Sınavı LGS Ankara Çayyolu Dershanesi Değişen Sınav Sistemi ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ Ankara Dershane Önerileri Batıkent Dershane Mamak Dershane Kızılaydaki Kurslar YKS EĞİTİMİMİZ YKS SINAV SİSTEMİ Ankara`nın En İyi Dershanesi ANKARA DERSHANE FİYATLARI BATIKENT DERSHANE ANKARA’DA DERSHANE KEÇİÖREN MATEMATİK KURSU YENİMAHALLE MATEMATİK KURSU Ankara Çankaya daki Dershaneler Kızılay Dershaneler Ve Listesi MAMAK DERSHANE ETLİKTEKİ DERSHANELER BATIKENT DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANE Ankara Dershane Fiyatları ANKARA`NIN EN İYİ DERSHANESİ Yenimahalle`deki Dershaneler Ankara Dershane Listesi MEZUN DERSHANESİ ANKARA TEMEL LİSE TYT ve YKS KURSU KIZILAY DERSHANESİ KAMPLARI Ankara Dershane MAMAK MATEMATİK KURSU POLATLI MATEMATİK KURSU MATEMATİK PROBLEMİ LİSEYE HAZIRLIK SÜRECİ Etlik Dershaneleri ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU ÇANKAYA MATEMATİK KURSU ALTINDAĞ MATEMATİK KURSU Ankara Dershaneleri ANKARA DERSHANESİ BÜNYESİNDE VERİLEN KAYNAKLAR ANKARA DERSHANELERİ ÖĞRENCİ MOTİVASYON SİSTEMİ İŞİMİZ MATEMATİK GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU EĞİTİM VE PSİKOLOJİ İLİŞKİSİ EĞİTİMDE REHBERLİK HEDEF BELİRLEMENİN ÖNEMİ MATEMATİĞİN DİĞER DERSLERLE İLİŞKİSİ Kızılay Dershaneleri Kızılay’daki Dershaneler YKS Kursu Kızılay KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER Kurs Ankara Dershane Ankara Dershaneler Kızılay dershane fiyatları SİNCANDAKİ DERSHANELER SİNCAN DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDA DERSHANE ÖNERİSİ ÜMİTKÖY DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANELERİ ÜMİTKÖY DERSHANE Ankara Dershane Fiyatları ERYAMAN DERSHANELERİ ETİMESGUTTAKİ DERSHANELER KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER