Ankarada dershane

Ankara Dershane Kızılay - Eryaman Ankarada dershane

6.12.2018    187


Ankarada dershane

Ankarada dershane

Dershaneler, diğer eğitim kurumları karşısında sahip oldukları artılar sebebi ile günümüzde popüler bir eğitim yöntemi haline gelmiştir. Bununla birlikte, her dershanenin iyi olduğu düşünülmemelidir. Ankara’da dershane arayanların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Dershane Ararken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

 • Dikkat edilmesi gereken ilk nokta, dershanenin milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay verilmiş olmasıdır. Onay alınmayan eğitim kurumlarına çocuklar emanet edilmemelidir.
 • Sınavlardaki başarı oranı önemlidir. Başarı sıralamasında yer almayan bir eğitim kurumunun iyi eğitim verdiğine inanmak güç olacaktır.
 • Öğretmen kadrosu belki de dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Neticede öğrenciler ile birebir temasta bulanacak olan kişiler öğretmenlerdir. Öğretmenlerin kaliteli eğitim verme becerisine sahip olması gerekmektedir.
 • Önceki yıllarda dershaneye giden öğrencilerin dershane hakkında yorumları bize dershane hakkında fikir verecektir. Herkesin kötülediği bir dershaneyi seçmek mantıklı olmayacaktır.
 • Ankara’da bulunan dershanelere bakıldığında yıllık ders saati sayısının yetersiz olduğunu görmekteyiz. Bu dershanelerin ders programı kayıttan önce incelenmelidir.
 • Ankara’da dershane arayışı içerisinde iseniz öğrencilerin fayda sağlayacağı yayınların nitelik ve nicelik yönünden yeterliliğinin incelenmesi gerekir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Olarak Öğrencilerimize Sunduğumuz Avantajlar Nelerdir?

 1. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır.
 2. Sınavlar incelendiğinde başarı sıralamalarında ismimizi bulabilirsiniz.
 3. Öğretmenlerimizi seçerken tabiri caizse ince eleyip sık dokuyoruz. İşinde uzman olan, eğitim verdiği alan konusunda ilerlemiş kişileri öğrencilere eğitim vermesi için seçiyoruz.
 4. Öğrencilerimize iyi eğitim vermek için onlara yetecek sürelerde eğitim vermek için titizlikle programlarımızı hazırlıyoruz.
 5. Her öğrenci, Ortadoğulular Eğitim Kurumları’na geldiği andan itibaren alanında uzmanlaşmış Kariyer Eğitim ve Rehberlik Danışmanı tarafından takip ediliyor. Bu kariyer danışmanları sayesinde öğrenciler üniversite kampüslerini ziyaret ederek geleceklerini ve kariyerlerini şekillendirmeye yönelik adım atar, kariyer planlamalarını yapmaya başlar.

Her öğrenci,

 • Yemek,
 • Bm Konferans Kulübü,
 • Sinema,
 • Arkeoloji,
 • Sanat Tarihi

Ve benzeri konularda sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde yer alma şansına sahip olarak kendini geliştirmeye açık bir birey olur.

Ankara Dershane Kızılay - Eryaman Sincan dershane listesi

Sincan dershane listesi

Oluşturdukları bu Sincan dershane listesi içerisinde yer alan dershaneler oldukça kaliteli eğitim imkanı sunan ve başarılar yakalamış kurumsal ders...

← Devamını Oku
Ankara Dershane Kızılay - Eryaman Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankara’nın en iyi sayısal kursu sayılabilmesini benzersiz eğitim programına ve alanında uzman eğitim kadrosuna borçlu olan eğitim kurumumuz her yıl...

Devamını Oku →

Hakkımızda

Hakkımızda

 Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir so...

Devamını Oku →

Misyon

Atatürk`ün de ifade ettiği gibi "... En mühim, en esaslı nokta eğitim meselesidir. Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, müstakil, şanlı, yüksek bir ce...

Devamını Oku →

İlke ve Değerlerimiz

Dürüstlük; Ortadoğulular olarak birbirimize ve öğrencilerimize velilerimize asla yalan söylemeyiz. Hiçbir koşulda aldatmayız.

Devamını Oku →

Hedeflerimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarını tercih ederek teveccüh gösteren tüm öğrencilerimizi Türkiyenin en seçkin Üniversitelerine yerleştirmek için gerekl...

Devamını Oku →
12. Sınıflar YGS- LYS

12. Sınıflar YGS- LYS

Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman eğitim koçlarından profesyonel eği...

Devamını Oku →
11. Sınıflar YGS- LYS

11. Sınıflar YGS- LYS

11. sınıflara özel bir programdır. Uzman ders öğretmenlerinden birebir etüt verilir. Uzman rehber öğretmenlerinden psikolojik destek verilir. Uzman...

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.