ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ

Yayımlanma Tarihi 15.9.2018


ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ

Günümüzde eğitimde destek sart haline gelmiştir. Özelikle üniversiteye ve liseye hazırlanan sınav adayı öğrencilerimiz devlet okullarında aldıkları dersler yeterli gelmeyebilir. Devlet okullarında yer alan yazılı yoklamalar ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredata göre ilerlemeleri öğrenciye sınav sürecinde istenilen kadar katkıda bulunmayabilir. Bu etapta öğrenciler dershanelerin yolunu tutmaktadır. Geçmişten günümüze artan nüfusla beraber sınav sisteminin giderek zorlaşması ile dershanelerin sayısının arttığını görmekteyiz. Misal olarak başkentimiz Ankara’da her geçen gün artan nüfusla beraber dershanlerin sayıca fazla hale geldiğini görüyoruz. Ankara iş ve eğitim göçü alan bie şehrimiz olduğu için farklı tiplerde öğrenci profiline sahiptir. Bununla beraber dershanelerde farklı profiller karşımıza çıkmaktadır. Bunları ; liseye hazırlık dershaneleri, üniversiteye hazırlık dershaneleri, butik dershaneler şeklinde sıralandırabiliriz. Ankara’da yer alan dershaneler sadece bununla sıralamak yanlış olur. Semt olarak da değişen dershaneler hem eğitim kalitesi hem de fiyat olarak farklılık göstermektedir. Çankaya, yenimahalle, keçiören gibi merkezi semtlerde yer alan dershanelerin fiyat olarak diğer semtlere göre daha pahalı olduğunu görmekteyiz. bunun sebebine baktığımızda bu ilçeler gün içerisinde binlerce insanın uğrak alanı ve merkezi yerler olmasıdır. Liseye ve üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin bu süreç içerisinde hem kaliteli eğitim alabileceği hem de uygun fiyatı olan bir kurum arayışına geçmektedir. Günümüzde bu tip kurumlarının sayısının az olduğunu görmekteyiz. Eğitim kalitesi yüksek olan kurumlar genellikle sunduğu imkanlar dahilinde yüksek fiyatlar talep eder. Daha uygun fiyatlarda olan eğitim kurumları ise çok fazla sayıda imkan sunmadığını görmekteyiz. Ankara’da dershane seçimi bu hususlarda önemlidir.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak 2002’den bu yana verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında talep ettiğimiz uygun ücretlerle beraber pek çok öğrencinin ve velinin tercihi haline geldik. Çünkü bizim işimiz ticaret değil eğitimdir. Bünyemizde yer alan her öğrencinin hakettiği başarıları elde etmesi daha büyük önem taşımaktadır. 16 yıldır izlediğimiz bu yolda birçok öğrencimizi liseye ve üniversiteye yerleştirdik. Ankara dershaneleri arasında elde ettiği başarılarla beraber ve her geçen gün yükselen başarı ivmemiz sayesinde adımızdan birçok kez söz ettirdik. Gelin Ankara dershanemizin liseye ve üniversiteye hazırlanan öğrencileri sunduğu ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim. Ankara dershanesi olarak eğitim dönemine yaz kampı ile başlamaktayız. Düzenlediğimiz matematik yaz kampı ile temelinde eksik olan öğrencilerle beraber, soru çözmede sıkıntı yaşayan öğrencilerimizi matematiğe dair problemlerini gidermek adına düşünülmüş bir programdır. Böylelikle öğrencilerimiz hem tatil süreçlerini verimli geçirirken hem de rakiplerinden bir adım önde döneme başlama fırsatı yakalar. Ankara dershanesi olarak asıl döneme eylül ayında başlamaktayız. Seviye tespit sınavı ile döneme başlayan kurumumuz öğrencileri sınav sonuçlarna göre sınıflara yerleştirmektedir. Bunun sebebi ise öğrencinin eksikleri doğrultusunda dersleri ve konuları işlemek içindir. Ankara dershanesi olarak öğrencileri sınıflara yerleştirdikten sonra döneme başlıyoruz. Dönem içerisinde tekrarlanan seviye tespit sınavları ve her hafta uygulamada olan yenilenen sınav sistemlerine uygun deneme sınavları ile öğrenci hem sınıf atlama hem de hafta hafta kendilerini deneme ve bilgilerini ölçme imkanı yakalamaktadır. Ankara dershanesi ile yoğun bir çalışma programının içerisine giren öğrencilerimizin ve kurumumuzun en büyük avantajı alanında kendini geliştirmiş, deneyimli ve ders konusunda disiplini öğretmen kadromuzdur. Her öğrenci ile birebir ilgilenerek onların eksik oldukları konuları tamamlama adına çalışmaktadır. Ankara dershanemiz butik eğitim anlayışını benimsediği için sınıflarda 10-12 arası öğrenci yer almaktadır. Böylelikle her ders özel ders gibi geçmektedir. Her öğrenci derse daha rahat odaklanabilmektedir. Ankara dershanesi olarak bir diğer avantajımız aktif rehberlik kadromuzdur. Her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara ders programı hazırlamaktadır. Bünyemizde yer alan psikologlar ve eğitim danışmanları öğrencinin üzerinde var olan sınav streslerini gidermek adına ve kişisel sıkıntılarını gidermektedirler. Ankara dershanesi olarak öğrencilere ilk kayıttan sonra verilen yeni sınav sistemine uygun kaynaklar sayesinde sınava doğru kaynaktan doğru bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz. Ankara dershanesi olarak sağladığımız bireysel etüt kolaylığı, yarıyıl kampları, ödev takip merkezi gibi avantajlarda yer almaktadır.

Üniversiteye ve liseye en doğru biçimde hazırlanmak isteyen gençlerimizi Ankara’nın merkezi Kızılay Atatürk bulvarında yer alan merkez binamıza davet ediyoruz.


Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz 9. Sınıflar YGS- LYS 10. Sınıflar YGS- LYS 11. Sınıflar YGS- LYS 12. Sınıflar YGS- LYS Dershane Seçimi Ankara Temel Lise Kızılay Temel Lise Yaz Kampı Ankara Dershane Fiyatları Ankara Dershane Kalitesi ve Fiyatlar Ankara da Özel Ders Ankara Kızılay Dershane Güvenlik Ankara da Dershane Ankara Dershane Rehberlik Hizmeti Ankara Dershane Nedir? Ankara Dershane Verimi Ankara Dershane Fiyat Politikası Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankara Mezun Dershanesi Velilerin Tercihi Ankara Dershanesi Ankara Dershanesi Hizmetlerimiz Ankara Dershanelerinin Fiyatlandırmalarına ve Fiyattaki Amaçlarına Genel Bakış Etüt ve Etüt Merkezleri Nedir? Ankara Etüt Merkezi Farkı En İyi Eğitim En İyi Dershane Ankara Dershanesi Sınav Kaygısına Yaklaşımı Eğitime Destekte Ankara Dershanesi Ankara Kızılay Mezun Dershanesi Neden Ankara Dershanesi? Ankara Dershanesi Veli Bilgilendirme Sistemi Ankara Dershanesinde Sınava Hazırlık Ankara`nın En iyi Dershanesi Ankara Dershane Ankara Dershane ile Liseye Geçiş Sınavı LGS Ankara Çayyolu Dershanesi Değişen Sınav Sistemi ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ Ankara Dershane Önerileri Batıkent Dershane Mamak Dershane Kızılaydaki Kurslar YKS EĞİTİMİMİZ YKS SINAV SİSTEMİ Ankara`nın En İyi Dershanesi ANKARA DERSHANE FİYATLARI BATIKENT DERSHANE ANKARA’DA DERSHANE KEÇİÖREN MATEMATİK KURSU YENİMAHALLE MATEMATİK KURSU Ankara Çankaya daki Dershaneler Kızılay Dershaneler Ve Listesi MAMAK DERSHANE ETLİKTEKİ DERSHANELER BATIKENT DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANE Ankara Dershane Fiyatları ANKARA`NIN EN İYİ DERSHANESİ Yenimahalle`deki Dershaneler Ankara Dershane Listesi MEZUN DERSHANESİ ANKARA TEMEL LİSE TYT ve YKS KURSU KIZILAY DERSHANESİ KAMPLARI Ankara Dershane MAMAK MATEMATİK KURSU POLATLI MATEMATİK KURSU MATEMATİK PROBLEMİ LİSEYE HAZIRLIK SÜRECİ Etlik Dershaneleri ÜMİTKÖY MATEMATİK KURSU ÇANKAYA MATEMATİK KURSU ALTINDAĞ MATEMATİK KURSU Ankara Dershaneleri ANKARA DERSHANESİ BÜNYESİNDE VERİLEN KAYNAKLAR ANKARA DERSHANELERİ ÖĞRENCİ MOTİVASYON SİSTEMİ İŞİMİZ MATEMATİK GÖLBAŞI MATEMATİK KURSU EĞİTİM VE PSİKOLOJİ İLİŞKİSİ EĞİTİMDE REHBERLİK HEDEF BELİRLEMENİN ÖNEMİ MATEMATİĞİN DİĞER DERSLERLE İLİŞKİSİ Kızılay Dershaneleri Kızılay’daki Dershaneler YKS Kursu Kızılay KIZILAYDAKİ EN İYİ DERSHANELER Kurs Ankara Dershane Ankara Dershaneler Kızılay dershane fiyatları SİNCANDAKİ DERSHANELER SİNCAN DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDA DERSHANE ÖNERİSİ ÜMİTKÖY DERSHANE YENİMAHALLE DERSHANELERİ ÜMİTKÖY DERSHANE Ankara Dershane Fiyatları ERYAMAN DERSHANELERİ ETİMESGUTTAKİ DERSHANELER KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER